O nas

O nas - ErgoPoint.com.pl - sklep z ergonomią i wyposażeniem biur

Sklep ErgoPoint.com.pl posiada prawdopodobnie największą w kraju ofertę produktów ergonomicznych do domu i biura (ergonomia pracy, ergonomia organizacji pracy). Są to produkty, dzięki którym stworzysz zdrowe oraz komfortowe miejsce pracy, zabawy i nauki dla Ciebie i Twoich bliskich. W naszej ofercie umieściliśmy również produkty ekologiczne, które chronią nasze środowisko.

Oferujemy produkty najlepszych marek, które sprawią, że godziny spędzone w pozycji siedzącej w biurze, podczas nauki czy zabawy przy komputerze będą maksymalnie wydajne i wpłyną pozytywnie na samopoczucie użytkownika. Produkty te pozwolą również uniknąć typowych schorzeń osób spędzających wiele godzin w pozycji siedzącej jak ból pleców i karku, żylaki, ból oczu, zespół cieśni nadgarstka, skrzywienie kręgosłupa, niedokrwienie nóg i wiele innych.

Nasza oferta skierowana jest głównie do:

  • osób pracujących w pozycji siedzącej, dla których ergonomiczne stanowisko pracy jest ważne z punktu widzenia wydajności i skuteczności w pracy, samopoczucia, jak również względów zdrowotnych (możliwość uniknięcia wielu schorzeń),
  • uczniów i studentów, czyli osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej podczas nauki, ale również zabawy. Dzięki naszym produktom nauka będzie efektywna, a nawet wielogodzinna zabawa bezpieczna dla zdrowia,
  • innych osób, które chcą zadbać o swój komfort oraz zdrowie poprzez skorzystanie z rozwiązań ergonomii pracy,
  • przedsiębiorstw i osób prywatnych, dla których ważna jest ochrona środowiska – oferujemy wyposażenie domu i biura, spełniające szereg norm środowiskowych.

Naszym celem jest nie tylko sprzedaż ergonomicznych i ekologicznych produktów do biura i domu, ale również kompleksowe doradztwo w zakresie dostosowania miejsca pracy, zabawy czy nauki do indywidualnych potrzeb Klienta.

Wierzymy, że zachowanie równowagi między pracą a życiem prywatnym, jak również zrównoważone korzystanie ze środowiska stanowi o dobrym zdrowiu fizycznym i psychicznym nie tylko tego pokolenia, ale również i pokoleń przyszłych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu!

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych innych sklepów, dzięki którym wzmocnisz swoje zdrowie po pracy oraz poprawisz zdrowie i bezpieczeństwo swojego dziecka:

  • 4kidsPoint.pl, który posiada ofertę produktów z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa dla Twojego dziecka oraz artykuły dziecięce.

Sklep internetowy (Sprzedający) ErgoPoint.com.pl (działający pod adresem www.ergopoint.com.pl), 4kidsPoint.pl (działający pod adresem www.4kidspoint.pl), ErgoSafe.pl (działający pod adresem www.ergosafe.pl) prowadzony jest przez: GRUPA SILESIA Aleksandra Bałon, z siedzibą w Ustroniu (kod pocztowy 43-450), ul. Brody 79, posiadającą NIP 5482585928, REGON 242993315. Podmiot wpisany do rejestru prowadzonego przez Centralną Ewidencję i Informację o Działalności Gospodarczej tutaj.