O nas

O nas - ErgoPoint.com.pl - sklep z ergonomią i wyposażeniem biur

Sklep ErgoPoint.com.pl posiada prawdopodobnie największą w kraju ofertę produktów ergonomicznych do domu i biura (ergonomia pracy, ergonomia organizacji pracy). Są to produkty, dzięki którym stworzysz zdrowe oraz komfortowe miejsce pracy, zabawy i nauki dla Ciebie i Twoich bliskich. W naszej ofercie umieściliśmy również produkty ekologiczne, które chronią nasze środowisko.

Oferujemy produkty najlepszych marek, które sprawią, że godziny spędzone w pozycji siedzącej w biurze, podczas nauki czy zabawy przy komputerze będą maksymalnie wydajne i wpłyną pozytywnie na samopoczucie użytkownika. Produkty te pozwolą również uniknąć typowych schorzeń osób spędzających wiele godzin w pozycji siedzącej jak ból pleców i karku, żylaki, ból oczu, zespół cieśni nadgarstka, skrzywienie kręgosłupa, niedokrwienie nóg i wiele innych.

Nasza oferta skierowana jest głównie do:

  • osób pracujących w pozycji siedzącej, dla których ergonomiczne stanowisko pracy jest ważne z punktu widzenia wydajności i skuteczności w pracy, samopoczucia, jak również względów zdrowotnych (możliwość uniknięcia wielu schorzeń),
  • uczniów i studentów, czyli osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej podczas nauki, ale również zabawy. Dzięki naszym produktom nauka będzie efektywna, a nawet wielogodzinna zabawa bezpieczna dla zdrowia,
  • innych osób, które chcą zadbać o swój komfort oraz zdrowie poprzez skorzystanie z rozwiązań ergonomii pracy,
  • przedsiębiorstw i osób prywatnych, dla których ważna jest ochrona środowiska – oferujemy wyposażenie domu i biura, spełniające szereg norm środowiskowych.

Naszym celem jest nie tylko sprzedaż ergonomicznych i ekologicznych produktów do biura i domu, ale również kompleksowe doradztwo w zakresie dostosowania miejsca pracy, zabawy czy nauki do indywidualnych potrzeb Klienta.

Wierzymy, że zachowanie równowagi między pracą a życiem prywatnym, jak również zrównoważone korzystanie ze środowiska stanowi o dobrym zdrowiu fizycznym i psychicznym nie tylko tego pokolenia, ale również i pokoleń przyszłych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu!

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych innych sklepów, dzięki którym wzmocnisz swoje zdrowie po pracy oraz poprawisz zdrowie i bezpieczeństwo swojego dziecka:

  • Durable.cieszyn.pl, który oferuje szeroką gamę produktów wyposażenia biur o najwyższej jakości,
  • 4kidsPoint.pl, który posiada ofertę produktów z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa dla Twojego dziecka oraz artykuły dziecięce.

Sklep internetowy (Sprzedający) ErgoPoint.com.pl (działający pod adresem www.ergopoint.com.pl), 4kidsPoint.pl (działający pod adresem www.4kidspoint.pl), Durable.cieszyn.pl (działający pod adresem www.durable.cieszyn.pl), ErgoSafe.pl (działający pod adresem www.ergosafe.pl) prowadzony jest przez: GRUPA SILESIA Aleksandra Bałon, z siedzibą w Ustroniu (kod pocztowy 43-450), ul. Brody 79, posiadającą NIP 5482585928, REGON 242993315. Podmiot wpisany do rejestru prowadzonego przez Centralną Ewidencję i Informację o Działalności Gospodarczej tutaj.