Dlaczego my

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Świetnie dobrana, szeroka i wysokiej jakości unikalna oferta

Nasze sklepy wyróżnia spójna oferta w obszarze zdrowia, sportu i bezpieczeństwa.

  • Sklep ErgoPoint.com.pl znajdziesz tu prawdopodobnie największy w kraju wybór produktów ergonomicznych, prozdrowotnych i wyposażenia biur! Stwórz zdrowe i komfortowe miejsce pracy i nauki!
  • Sklep 4kidspoint.pl Salon dziecięcy online z wysokiej jakości zabawkami i artykułami dziecięcymi!

Zaufały nam dziesiątki tysięcy Klientów

Posiadamy dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów. Jesteśmy wysoko oceniani przez Klientów - niemal 100% ocen pozytywnych po przeprowadzonych transakcjach. Działamy i legalnie płacimy podatki w Polsce. Wierzymy w etyczne prowadzenie biznesu. Kupując w naszej sieci sklepów możesz nam w 100% zaufać.

Doskonała relacja ceny do jakości produktów

W ofercie sklepów ErgoPoint.com.pl i 4kidsPoint.pl znajdziesz produkty znanych światowych marek i renomowanych krajowych producentów. Wszystkie produkty wysokiej jakości i w korzystnych cenach.

Darmowa dostawa już od … 😊

Każde zamówienie na kwotę 350 zł brutto i wyżej jest wysyłane na nasz koszt (darmowa dostawa nie obejmuje przedmiotów ponadgabarytowych jak maty pod krzesła). W przypadku zamówień w sklepie 4kidspoint.pl już zamówienia powyżej 399 zł wysyłane są na nasz koszt.

Bezpieczeństwo zakupów

Posiadamy certyfikat SSL, co oznacza, że realizacja zamówienia jest objęta szyfrowanym połączeniem HTTPS, dzięki czemu masz pewność, że podane przez Ciebie dane są w 100% bezpieczne.

Zwrot zamówienia 14 dni

Jeśli zakupisz u nas produkt, który jednak nie będzie Ci odpowiadał, to w terminie do 14 dni możesz zwrócić go bez podania przyczyny.

Dogodne warunki płatności

Wydłużony termin płatności oferujemy dla administracji rządowej i samorządowej. Wydłużony termin płatności również dla przedsiębiorców, którzy dokonują zakupów po raz kolejny.

Ekologiczne pakowanie

W naszym sklepie internetowym przykładamy ogromną wagę do ochrony środowiska, dlatego wdrożyliśmy szereg ekologicznych rozwiązań w zakresie pakowania zamówień:

  • Wypełniacz z Przerobionych Kartonów

Korzystamy z wypełniacza powstałego z kartonów, które nie spełniają walorów estetycznych i nie zabezpieczą zamówień na tyle, by wykorzystać je do ponownej wysyłki. Dzięki temu udaje nam się osiągnąć 90% poziom recyklingu takich kartonów, co pozwala na ponowne wykorzystanie materiałów i ograniczenie odpadów. Dzięki temu w 99% przesyłkach pakowanych w kartony nie generujemy dodatkowych odpadów.

  • Foliopaki z Materiałów po Recyklingu

Nasze foliopaki są tworzone z materiałów pochodzących z recyklingu. Stawiamy na zrównoważony rozwój i odpowiedzialne podejście do zasobów, dlatego jesteśmy zdania, że najlepszy foliopak to tylko taki z materiałów po recyklingu.

Co roku na świecie generuje się miliardy ton odpadów, co stanowi ogromne obciążenie dla naszej planety. W naszym sklepie nie chcemy się do tego przyczyniać. Dlatego staramy się maksymalnie ograniczać zużycie tworzyw sztucznych podczas pakowania zamówień. Wybieramy materiały, które są bardziej ekologiczne i nadają się do recyklingu. Naszym celem jest dążenie do zrównoważonego środowiska i minimalizowanie negatywnego wpływu na naszą planetę. Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i wspieranie ekologicznych inicjatyw!