Filtry

Podstawka pod laptop

Wiele godzin spędzonych przy laptopie w niewłaściwej pozycji sprawia, że zmęczenie daną pracą przychodzi znacznie szybciej, a czynności jakie mamy do wykonania mogą zabierać nam więcej czasu. Dodatkowo może zwiększać się liczba popełnianych błędów. Ergonomiczna podstawka pod laptop zdecydowanie poprawi komfort pracy i przyczyni się do zwiększonej efektywności w wykonywaniu konkretnych czynności.

Stolik pod laptopa

Podstawka pod laptop powinna znaleźć się w wyposażeniu każdej osoby pracującej z komputerem przenośnym. Ma ona na celu:
-podniesienie ekranu na wysokość wzroku - dzięki czemu unikniesz bólu karku oraz pleców,
-chłodzenie sprzętu - ułożenie laptopa pod kątem ułatwia jego chłodzenie,
-ochrona wzroku,
-poszerzenie możliwości laptopa poprzez dodatkowe porty USB, głośniki,
-ochrona ciała przed ciepłem generowanym przez laptop (niektóre części ciała bardzo źle reagują na przegrzewanie)
Podstawka pod laptop/notebook zapewni zachowanie wyprostowanej pozycji ciała, co sprzyja koncentracji (klatka piersiowa ma możliwość swobodnego wypełniania się tlenem).

Oferowane przez sklep ErgoPoint.pl produkty z tej kategorii produktów to gwarancja najwyższej jakości produktów oraz możliwość wyboru z ogromnej gamy różnych rozwiązań, dzięki czemu każda osoba będzie mogła znaleźć podstawę pod laptop idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.

Wielofunkcyjna podstawka pod laptopa

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór różnego rodzaju podstawek pod laptopa. Począwszy od prostych, minimalistycznych, pełniących jedynie funkcję unoszenia laptopa na wysokość oczu, aż po wielofunkcyjne, multimedialne podkładki pod laptopa, umożliwiające mechaniczne chłodzenie sprzętu, posiadające regulację kąta nachylenia, wyposażone w specjalne uchwyty do trzymania dokumentów czy telefonu komórkowego. Minimalistyczne, mobilne podkładki pod laptop sprawdzą się doskonale podczas pracy w terenie, na lotnisku, w pociągu czy w kawiarni, natomiast wielofunkcyjne rozbudowane podkładki pod laptop, będą doskonałym uzupełnieniem funkcjonalnego i ergonomicznego biura.

Podstawka pod laptopa 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji