Filtry

Krzesło Ergonomiczne

Krzesło ergonomiczne to produkt ergonomiczny w obszarze: ergonomia stanowiska pracy i nauki.

Krzesło obrotowe ergonomiczne zgodne z zasadami ergonomii to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób:

 • których kręgosłup odczuwa w bolesny sposób godziny spędzone w pozycji siedzącej, a nie potrzebują fotela ergonomicznego z zagłówkiem,
 • cierpiących na bóle kręgosłupa, wpływające na wydajność w pracy czy podczas nauki,
 • odczuwających napięcie mięśni pleców, powodujące w efekcie bóle mięśniowe.
 • spędzających długi czas w pozycji siedzącej i w związku z tym pragnących ograniczyć ryzyko powikłań zdrowotnych z tym związanych.

Krzesło Biurowe

Krzesło biurowe (część krzeseł ergonomicznych z naszej oferty to również krzesła wspomagające rehabilitację) zbudowane zgodnie z zasadami ergonomii pozwala zachować niewymuszoną, naturalną postawę ciała, jak również ograniczyć lub wyeliminować ból kręgosłupa, czy bóle mięśniowe. Biurowe krzesło obrotowe jest ergonomiczne gdy:

 • sprzyja prawidłowemu i naturalnemu ułożeniu i zachowania kształtu kręgosłupa,
 • znacząco ogranicza, a w efekcie również może eliminować przemęczenie i naprężenie mięśni,
 • zmniejsza lub całkowicie eliminuje ból w kręgosłupie oraz plecach związany z przebywaniem długotrwale w jednej pozycji,
 • zapewnia możliwość elastycznej pracy kręgosłupa, modeluje sylwetkę ciała w sposób bezwysiłkowy, poprzez wymuszenie poprawnej sylwetki, zapewniając profilaktykę i rehabilitację kręgosłupa.

Ergonomiczne krzesło biurowe,

Biurowe krzesło zdrowotne stworzone z myślą o zdrowiu i komforcie użytkownika powinno być tak skonstruowane, pełniło funkcję krzesła ortopedycznego i posiadało co najmniej:

 • regulację wysokości i wysuwu siedziska (zapewnia to naturalne ugięcie i podparcie nóg nie blokujące przepływu krwi),
 • regulację wysokości oparcia/odchylenia (wysokość oparcia dostosowuje krzesło ergonomiczne do wzrostu użytkownika; z kolei odchylenie umożliwia maksymalną relaksację mięśni pleców)
 • regulację wysokości/odchylenia podłokietników (właściwe podparcie rąk oraz barków)
 • krzesło dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu gwarantuje zachowanie prawidłowej postawy ciała podczas siedzenia między innymi poprzez wgłębienie w siedzisku, które odciąża kręgosłup i ułatwia krążenie krwi w nogach (zmniejsza to ryzyko powstania żylaków oraz tzw. marznięcia stóp),
 • ergonomiczne wyprofilowanie oparcia, które jest zgodne z naturalnym kształtem kręgosłupa.

Krzesła w porównaniu do foteli ergonomicznych zwykle nie posiadają zagłówka, jak również są nieco prostsze w budowie oraz mniejsze.

Krzesła ergonomiczne polecane są dla osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej. W ofercie również krzesła ergonomiczne i fotele z atestami medycznymi.

Oferowane produkty ergonomiczne są funkcjonalne, jak również posiadają interesujący design. W ofercie również krzesła ergonomiczne i fotele ergonomiczne z atestami medycznymi. W ofercie ErgoPoint.pl szeroka paleta foteli i krzeseł renomowanych firm Kulik System, Grospol, Unique, Bejot, PROFIm, Sitag i wielu innych.

Krzesło do biurka dla dziecka

Ergonomiczne, wygodne krzesło do biurka dla dziecka to niezbędny element wyposażenia pokoju dziecięcego. Kiedy dziecko idzie do szkoły i zaczyna coraz więcej czasu spędzać przy biurku w czasie odrabiania lekcji, nauki czy też swobodnego rysowania, koniecznie powinno mieć krzesło, które będzie dbało o jego poprawną postawę, odciąży stawy, zadba o kręgosłup i pozwoli na wygodną naukę. Coraz więcej dzieci dotykają problemy z kręgosłupem, mało ruchu oraz ciągłe patrzenie w ekran tabletu, smartfona czy komputera odciskają swoje piętno na młodych kręgosłupach, prowadząc do ich skrzywienia a tym samym, wad postawy. Porządne, profesjonalne, ergonomiczne krzesło do biurka dla dziecka będzie kołem ratunkowym dla jego kręgosłupa. Dbając o dobrą postawę dziecka przy biurku, budujemy w nim poprawne nawyki, które będą miały wpływ na jego zdrowie. Wady postawy utrwalone w młodym wieku mogą mieć bardzo bolesne skutki w dorosłości, dlatego to takie ważne, aby od najmłodszych lat chronić dziecko, zapewniać mu odpowiednie warunki do spania, a także nauki, między innymi poprzez odpowiednie krzesło do pracy przy biurku.

 

Krzesło ergonomiczne dla dziecka 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji