Identyfikatory, panele informacyjne 

(wszystkie kategorie) w dziale


Sposób przekazania informacji jest niezwykle ważny, dlatego wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu naszych klientów chcemy przedstawić naszą szeroką ofertę. Uważamy, że zadowoli ona nawet naszych najbardziej wymagających klientów.
Posiadamy w swoich magazynach m.in. PIKTOGRAMY - Zastosowanie znaków wizualnych, w pełni zrozumiałych pod każdą szerokością geograficzną i uniwersalnych, znosi barierę językową i dla wszelkich przestrzeni publicznych stanowi wyjątkowo wspomagający ich codzienną funkcjonalność aspekt.
 PANELE INFORMACYJNE -  które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby oznaczenie konkretnych stron pozwoliło na szybką nawigację. Panele przypominają pewnego rodzaju książkę wyposażoną w specjalne koszulki, w których można umieszczać kartki bądź tablice. PREZENTERY I STOJAKI - które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie, dostępne są w wielu zróżnicowanych rozmiarach, a także wersjach wizualnych, dzięki czemu każdy z Państwa może idealnie dopasować produkt do konkretnych potrzeb i oczekiwań swojej firmy. ETUI DO KART IDENTYFIKACYJNYCH - w dzisiejszych czasach niezwykle istotne jest, aby nasz kontrahent wiedział, z kim ma do czynienia. Zwracanie się do kogoś bezpośrednio po imieniu niezwykle skraca dystans i czyni służbową rozmowę pogodniejszą i bardziej przyjazną.
MAGNETYCZNE RAMKI SAMOPRZYLEPNE - Zarówno samoprzylepne ramki magnetyczne jak i ramki magnetyczne posiadają różne rozmiary, w tym A3, A4, A5. Samoprzylepną ramkę magnetyczną umieszcza się na gładkich powierzchniach, co sprawia, że można je wielokrotnie odklejać. Ramkę magnetyczną można z kolei umieścić bezpośrednio na metalowej powierzchni. 

Odpowiednie przekazanie lub zaprezentowanie informacji jest sztuką, w której chcemy Wam pomóc!
Wiele z nich to produkty ekologiczne. Oferowane przez nas produkty ekologiczne są w zależności od produktu stworzone z surowców wtórnych (lub też surowców pozyskanych w sposób zgodny z zasadą zrównoważonego rozwoju), nie zawierają toksycznych składników lub są biodegradowalne. Korzystanie z produktów ekologicznych to odpowiedzialna decyzja, dzięki której w równym stopniu dbamy o nasze jak i przyszłe pokolenie.