Filtry

Biurka ergonomiczne dla dzieci

Wiadomo, że dbanie o prawidłową postawę dziecka jest istotne już od maleńkości. Pomoże to uniknąć w przyszłości wielu problemów ze zdrowiem. Szczególnym wyzwaniem dla rodziców może być wybór odpowiedniego biurka. Z reguły nie ma wielkiego wyboru, jeśli chodzi o jego wysokość, co skutkuje garbieniem się dziecka przy biurku zbyt niskim, lub nienaturalne siedzenie przy biurku zbyt wysokim. Wiedząc o tych problemach, wychodzimy naprzeciw takim potrzebom i proponujemy biurka ergonomiczne dla dzieci z regulacją wysokości.

Biurko Ergonomiczne

Nasze biurka regulowane dla dziecka będą doskonale służyć przez wiele lat, ponieważ potrafią rosnąć razem z dzieckiem. Jak to możliwe? Szeroka regulacja wysokości blatu sprawia, że będzie idealne zarówno dla dziecka, jak i dla nastolatka. Dodatkowo biurka ergonomiczne posiadają regulację nachylenia blatu (do pisania inne nachylenie, do rysowania inne itd.) oraz szereg zabezpieczeń (uniemożliwiających np. przytrzaśnięcie palca dziecka). Są wygodne, praktyczne oraz w pięknych, żywych kolorach - z pewnością każde dziecko będzie zachwycone. Gwarantujemy, że nasze biurko regulowane dla dziecka będzie dobrą inwestycją na wiele lat. Twoje dziecko zawsze będzie miało idealne miejsce do zabawy i do pracy - niezależnie od wzrostu i wieku.

Biurko regulowane idealne dla rodzeństwa 

Biurka z regulacją wysokości mają jeszcze jedną ważną cechę, mogą służyć nie tylko jednemu dziecku. Rodzeństwo w różnym wieku często musi dzielić pokój ze względu na ograniczenia powierzchni domu czy mieszkania. Nie zawsze możliwe jest wstawienie do pokoju dwóch biurek, które będą odpowiednio dopasowane do potrzeb oraz gabarytów każdego z dzieci tak, aby zapewnić im dobre warunki do nauki i zabawy. Biurka regulowane to rozwiązanie idealne. Jedno biurko, które doskonale dopasuje się do każdego dziecka, zapewni komfortowe funkcjonowanie obojgu z rodzeństwa, a także pozwoli zaoszczędzić przestrzeń w niewielkim pokoju.

Biurko regulowane dla dziecka 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji