Biurowe akcesoria 

(wszystkie kategorie) w dziale


Porządek w biurze i dokumentach czyni pracę bardziej efektywną i niweluje popełniane błędy. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę przyborów biurowych, których obecność w biurze jest wręcz niezbędna. Dobrze zaaranżowane i schludne biuro jest wizytówką firmy, a porządek na biurku, czy w dokumentach jest wizytówką pracownika.

Wyposażenie biurowe: kosze na śmieci - są niezbędne w każdym miejscu pracy, dlatego oferujemy kosze o różnej pojemności.
Apteczki - w wielu zróżnicowanych odsłonach to produkty, które znajdą zastosowanie w rozmaitych miejscach - zarówno biurach, placówkach edukacyjnych oraz urzędowych, jak również zakładach pracy. Wśród licznych propozycji, które przygotowaliśmy do dyspozycji naszych klientów, znajdują się między innymi apteczki ścienne, które cechuje solidne wykonanie z trwałych i odpornych na ewentualne uszkodzenia materiałów.
Popielnice Zamykane pojemniki są niezwykłe łatwe w opróżnianiu, a także czyszczeniu. Doskonale sprawdzą się w wielu zakładach pracy w celu bezpiecznej oraz efektywnej utylizacji wszelkich odpadów o charakterze papierosowym. Z pewnością znajdą zastosowanie zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia oraz niekorzystne warunki atmosferyczne popielnice naścienne są dodatkowo łatwe i szybkie w montażu. 
Stojaki na parasole -  Wykonane z wysokogatunkowego metalu z powłoką epoksydową chronią przed powstawaniem rdzy. Minimalistyczny i bardzo uniwersalny wygląd stojaków sprawia, że doskonale wpasują się one zarówno w nowoczesne, jak i w klasyczne aranżacje wnętrz. Stojaki na parasole dostępne są w kilku wariantach, z których mogą Państwo wybrać najodpowiedniejszy dla siebie.


Wyposażenie biurowe
 które oferujemy swoim klientom jest trwałe i bezpiecznie dla środowiska. Oferta artykułów biurowych, którą dla Państwa przygotowaliśmy powinna zadowolić każdego klienta.