Filtry

Podstawka pod monitor

Stwórz zdrowe i komfortowe miejsce pracy i nauki wyposażając je w rozwiązania z kategorii podstawka pod monitor.
Wiele godzin spędzonych przy komputerze w nieprawidłowej pozycji sprawia, że zmęczenie daną pracą przychodzi znacznie szybciej, a czynności jakie mamy do wykonania mogą zabierać nam więcej czasu. Ponadto może zwiększać się liczba popełnianych błędów. Ergonomiczna nadstawka na biurko pod monitor radykalnie poprawi komfort pracy, przyczyni się do zwiększonej efektywności w wykonywaniu konkretnych czynności, zminimalizuje zmęczenie.

Półka pod monitor

Podstawa pod monitor powinna znaleźć się w wyposażeniu każdej osoby pracującej z komputerem, ponieważ ma ona na celu:
-podniesienie ekranu na wysokość wzroku (kilka wysokości regulacji) - dzięki czemu unikniesz bólu karku oraz pleców,
-ochrona wzroku,
-właściwą organizację miejsca pracy (wszystko w zasięgu wyciągniętej ręki), dzięki temu, że podstawki pod monitor posiadają pojemnik na długopisy, kartki, schowki, szufladki bądź też klips, który utrzyma Twoje dokumenty i przybory biurowe w porządku,
-powiększenie powierzchni biurka, dzięki temu, że podstawa (wybrane modele) umożliwia schowanie klawiatury, notatek itd.
Produkt z tej kategorii zapewni zachowanie wyprostowanej pozycji ciała, co sprzyja koncentracji (klatka piersiowa ma możliwość swobodnego wypełniania się tlenem).
Oferowane przez sklep ErgoPoint.pl produkty z kategorii podstawka pod monitor to gwarancja najwyższej jakości produktów oraz możliwość wyboru z ogromnej gamy różnych rozwiązań, dzięki czemu każda osoba będzie mogła znaleźć podstawkę pod laptop idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.

Półka, podstawka pod monitor 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji