Oczyszczacze i nawilżacze powietrza 

(wszystkie kategorie) w dziale


Różnego rodzaju badania wskazują, że powietrze w pomieszczeniach może być nawet do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz! Agencja Ochrony Środowiska USA (EPA) stwierdziła, że zła jakość powietrza w pomieszczeniach należy do grupy 5 największych zagrożeń dla zdrowia publicznego. Nawet zachowując idealną czystość w domu należy wiedzieć, że nie da się całkowicie wyeliminować ryzyka związanego z kurzem, roztoczami, wirusami, pleśnią, sierścią zwierząt domowych, czy też przedostawaniem się do powietrza cząstek farb i lakierów, co może być związane z użytkowaniem podłóg. Czyste powietrze jest ważne również z powodu czasu jaki spędzamy w pomieszczeniach zamkniętych - nawet do 90%


Produkty z działu Zdrowe powietrze umożliwią zapewnienie przede wszystkim właściwej jakości powietrza
- oczyszczacze i nawilżacze powietrza.
Jest to szczególnie ważne przy stosowaniu drukarek laserowych, klimatyzacji, ogrzewaniu centralnym lub wielu pracujących komputerach. 

Nawilżacze powietrzazagwarantują odpowiedni poziom wilgotności powietrza w domu lub biurze. Jest to istotne w sezonie grzewczym lub w czasie upałów (wilgotność powietrza wtedy znacznie się obniża - sporo poniżej poziomów zalecanych przez lekarzy).
Oczyszczacze powietrza - Problem złej jakości powietrza w pomieszczeniach rozwiązują oczyszczacze powietrza. Posiadają one specjalne filtry, które umożliwiają przechwycenie niebezpiecznych dla zdrowia związków z powietrza. Dzięki temu możesz cieszyć się czystym i zdrowym powietrzem.

Nasze oferta obejmuje również akcesoria do oczyszczaczy i nawilżaczy, oraz wentylatory - wentylatory są niezbędnym urządzeniem na ciepłe, letnie dni. Dzięki wprowadzanemu przez nie ruchowi powietrza temperatura odczuwalna w pomieszczeniu spada i przebywa się w nim przyjemniej. W naszej ofercie dostępne są wentylatory biurkowe oraz wentylatory kolumnowe. Wentylatory biurkowe zostały zaprojektowane w taki sposób, by można było je ustawić na biurku, nie zabierając tym samym dużej ilości miejsca.