Filtry


Firma Zweckform rozpoczęła swą działalność w 1946 roku jako przedsiębiorstwo drukarskie. Krok po kroku się rozwijała, a pod koniec lat 60. stała się największym europejskim producentem druków akcydensowych. Nowa i rozszerzona koncepcja działalności powstała w połowie lat 90. Zweckform zajmowało się produkowaniem wysokiej jakości etykiet uniwersalnych do drukarek atramentowych, laserowych oraz kopiarek, które stały się najbardziej znaczącą grupą produktową firmy.

W 1958 roku powstała firma Avery Zweckform poprzez połączenie firmy Avery - amerykańskiego specjalisty w dziedzinie technologii samoprzylepnych, z Zweckform - niemieckiego lidera rynkowego w sektorze etykiet. Firmy połączyły się oficjalnie w 1998 roku. Od tego czasu jest czołowym producentem materiałów biurowych do zadruku komputerowego na świecie.

Etykiety Avery Zweckform to niezwykle użyteczne produkty, które znajdą zastosowanie w szeroko pojętych pracach biurowych i nie tylko. Wśród wielu ciekawych i praktycznych artykułów znajdują się etykiety różnego rodzaju, które z pewnością ułatwią Państwu pracę i pozytywnie wpłyną na jej organizację. Aby zapewnić sobie porządek oraz przejrzystość na biurku, regale bądź w szafkach z segregatorami, na pewno doskonale sprawdzą się etykiety do oznaczania, etykietowania oraz notowania dostępne w wielu rozmiarach oraz kolorach. Dzięki tej łatwej i szybkiej metodzie z pewnością lepiej zorganizują Państwo swoje biuro. 

W ofercie znajdują się etykiety uniwersalne, etykiety znamionowe, etykiety do frankownic, kółka do zaznaczania i wiele innych.

Etykiety Avery Zweckform  

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji