Siedzisko do samochodu DorsaBack Car niebieski Sissel

121.006

Nowy

DorsaBack siedź zdrowo gdziekolwiek jesteś.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

If you want to save you customization, you have to be a registrered user

Login

345,00 zł brutto


280,49 zł netto

Negocjuj cenę

Więcej informacji

 • DorsaBack podtrzymuje całe plecy, koryguje wadliwą postawę z regulowanym podparciem odcinka lędźwiowego (opcjonalnie) oraz dogodnym kątem siedzenia od prostej pozycji do ułożenia leżącego.
 • Nie ważne gdzie w tym momencie siedzisz i co robisz - zwróć uwagę na to, czy Twoje plecy nie są narażone na przeciążenie i nie są ułożone w nieprawidłowej pozycji. Z DorsaBack możesz korzystać wszędzie - na kanapie, w łóżku, na fotelu.
 • Możliwość dowolnej regulacji kąta oparcia.
 • Opcjonalnie możliwość zakupu również klina Dorsaback Pad, dzięki czemu ustawisz wysokość podparcia odcinka lędźwiowego.
 • Doskonały dla osoby o każdym wzroście i sylwetce.
 • DorsaBack wykonany z drewna profilowanego w dwóch płaszczyznach zapobieganie powstawaniu problemów z odcinkiem lędźwiowym dzięki zachowaniu anatomicznej krzywizny kręgosłupa.
 • DorsaBack doskonale wspomaga proces rehabilitacji pleców.
 • DorsaBack pasuje do każdego rodzaju siedzeń, fotele, kanapy i zwykłe krzesła dogodny kąt siedzenia od prostej pozycji do leżącej
  podtrzymuje plecy na całej powierchni (nie tylko odcinek lędźwiowy) koryguje wadliwą postawę co poprawia samopoczucie
 • DorsaBack jest łatwy w transporcie dzięki składanej konstrukcji i wadze 2,3 kg

Siedzisko, podpórka do samochodu DorsaBack Car Sissel 

Siedzący tryb życia coraz bardziej zaczyna dominować, zwłaszcza w społeczeństwach wysoko rozwiniętych. Spędzając coraz więcej czasu w pozycji siedzącej, narażamy się na cały szereg niekorzystnych, związanych z tym zmian. W grę wchodzą tu przede wszystkim dolegliwości bólowe kręgosłupa i mięśni pleców, a także wszelkiego rodzaju wady postawy.

Aby ustrzec się tego typu problemów, niezbędna jest szeroko zakrojona profilaktyka, łącząca zarówno aktywność fizyczną, jaki zastosowanie specjalnych akcesoriów wymuszających na nas zachowanie prawidłowej pozycji podczas siedzenia. Jednym z takich akcesoriów jest siedzisko do samochodu DorsaBack Car (niebieskie) szwedzkiej marki Sissel. Zastosowanie tego siedziska sprawia, iż każdy kierowca czy pasażer nawet podczas najdłuższej podróży utrzymuje prawidłową postawę ciała i ułożenie pleców. Uchroni go to przed szybkim zmęczeniem, bólem mięśni i wynikającym z tego spadkiem koncentracji oraz sennością.

Siedzisko do samochodu DorsaBack Car od Sissel to rozwiązanie szczególnie polecane osobom zmagającym się z codziennymi bólami pleców lub wracającymi do sprawności po urazie kręgosłupa.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 Produkty z tej samej kategorii:

Opinie