Fellowes Siatka profesjonalna Professional Series

FEL-8029901

Nowy

Fellowes

Podpórka redukuje napięcie w plecach oraz pozwalała utrzymać odpowiednią podstawę. 

Więcej szczegółów

W magazynie! Wysyłka w 24h

Ocena:
czytaj 2 opinii
Rated 5.00/5 based on 2 customer reviews

If you want to save you customization, you have to be a registrered user

Login

146,21 zł brutto


118,87 zł netto

Więcej informacji

Siatka pod plecy na krzesło

  • Doskonałe wsparcie jest zapewnione dzięki siatkowemu materiałowi, który idealnie dopasowuje się do ciała
  • Posiada system napinający Tri-Tensioning
  • Dzięki temu, istnieje możliwość przymocowania podkładki do każdego fotela bez potrzeby odpowiedniej regulacji 
  • Komfort użytkowania zapewnia oddychający siatkowy materiał 
  • Pianka pamięciowa zawarta w podpórce wspiera odcinek lędźwiowy
  • Dzięki możliwości regulacji wysokości podpórka ta spełni oczekiwania każdego użytkownika 
  • Wymiary podpórki: 44,5cm (szerokość w najszerszym miejscu) x 52 cm (wysokość) x 14 cm (wypukłość w najgłębszym miejscu)
  • Produkt zatwierdzony certyfikatem FIRA 

Redukcja napięcia mięśni i utrzymanie optymalnej postawy ciała w jednym

W bardzo wielu branżach prace wykonuje się siedząc na fotelu. Często zdarza się, że fotel nie do końca jest wygodny i dostosowany aby pomoc w utrzymywaniu odpowiedniej postawy ciała. W takich przypadkach idealne spełnia swoje zadanie siatka pod plecy na krzesło, dzięki której nasze plecy będą znajdować się w odpowiedniej pozycji, a bolesne naprężenia mięśni nie będą dla nas problemem nawet przy długim siedzeniu.

Budowa siatki pod plecy

W celu dostosowania podpory pleców do jak największej ilości foteli zastosowano materiał siatkowy – bardzo łatwy i wygodny w montażu i regulacji. Dodatkowo wspomaga go system Tri-Tensiong który umożliwia przymocowanie podkładki do większości modeli dostępnych na rynku bez potrzeby regulacji. Materiał siatkowy poza wcześniej wspomnianą zaletą zapewnia idealne dopasowanie do ciała. Właśnie dzięki użyciu siatkowego materiału produkt jest oddychający i zapewnia dodatkowy komfort. W siatkę wbudowana jest pianka pamięciowa która przyjmuje kształt idealnie dopasowany do naszych pleców zapewniając stabilna podporę dla naszego ciała podczas siedzenia. Fakt skuteczności rozwiązania został potwierdzony certyfikatem FIRA, największego brytyjskiego stowarzyszenia którego głównym zadaniem jest wsparcie wszystkich funkcjonujących jednostek związanych bezpośrednio z branżą meblarską. Bardzo często przeprowadzone przez FIRA badania służą do opracowania norm i standardów przyjmowanych w Unii Europejskiej.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

9 Produkty z tej samej kategorii:

Opinie

Siatka do krzesła Series Fellowes

Produkt w 100% zgodny z opisem, wysoka jakość wykonania pozwoli na użytkowanie przez długie lata. Również skóra na plecach dużo lepiej oddycha nie przylegając bezpośrednio do oparcia. Jest to również bardzo dobre rozwiązanie dla foteli obrotowych, które mają mniej wygodne oparcia.

Was this comment useful to you? Yes No

siatka pod plecy na krzesło

Super fotel, a do tego świetna siatka pod plecy na krzesło. To najbardziej przekonało mnie do zakupu i decyzji nie żałuję bo dużo wygodniej się siedzi niż na poprzednim fotelu. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić :)

Was this comment useful to you? Yes No