Sissel Poduszka sensomotoryczna SitFit Plus 37cm czarna

160074

Nowy

Sissel

Zdrowe plecy bez uciążliwych ćwiczeń? Sprawdź poduszkę do siedzenia.

Więcej szczegółów

W magazynie! Wysyłka w 24h

Ocena:
czytaj 3 opinii
Rated 5.00/5 based on 3 customer reviews

If you want to save you customization, you have to be a registrered user

Login

145,00 zł brutto


134,26 zł netto

Więcej informacji

Poduszka sensomotoryczna SitFit Plus czarna


 • Poduszka sensomotoryczna do siedzenia SISSEL SITFIT Plus to połączenie podkładki do siedzenia oraz poduszki wypełnionej powietrzem.
 • Ergonomiczny kształt zapewnia optymalne aktywne użytkowanie oraz nadzwyczajny komfort podczas siedzenia
 • Odciąża górne partie ciała oraz dodatkowo rozbudowuje mięśnie pleców, dzięki wymuszaniu prawidłowej pozycji pleców.
 • Świetnie się sprawdzi podczas ćwiczeń pleców oraz dolnej części miednicy.
 • Nie zawiera lateksu.
 • Wymiary: średnica ok. 37 cm
 • Cena obejmuje poduszkę, pompkę do odpowiedniego regulowania ciśnienia oraz plakat z ćwiczeniami.

  Kolory:

 • grantowy 
 • czerwony
 • czarny

Znaczna większość ludzi spędza praktycznie cały dzień siedząc. Średnio w tej pozycji tracimy ponad 10 lat swojego życia. Nasz organizm nie może tego bezustannie tolerować i pewnym momencie odczujemy tego negatywne skutki. Poduszka sensomotoryczna SitFit Plus 37 cm czarna została skonstruowana po to, aby odciążyć nasze ciało oraz wymusić na nas zachowanie prawidłowej pozycji siedzącej.

Poduszka sensomotoryczna SitFit Plus czarna, którą nazywa się również potocznie dyskiem sensorycznym lub jeżykiem, to niezwykle proste, lecz nader skuteczne urządzenie dbające o kondycję zdrowotną kręgosłupa zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci. Stosowanie poduszki sensomotorycznej SitFit Plus poprawia ogólną kondycję ruchową, zapewnia relaks i odpoczynek nie tylko przeciążonym plecom, ale i stopom, odciąża i niweluje dolegliwości bólowe kręgosłupa spowodowane długotrwałym siedzeniem, a także wpływa na poprawę równowagi, kondycji oraz samopoczucia.

Poduszka sensomotoryczna SitFit Plus 37 cm czarna to świetny produkt profilaktyczny zalecany przede wszystkim osobom spędzającym zbyt dużo czasu w pozycji siedzącej. Ta poduszka pomoże Ci popracować nad swoją koordynacja ruchową oraz zaszczepi w Tobie nawyki prawidłowej postawy ciała podczas siedzenia.

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

19 Produkty z tej samej kategorii:

Opinie

Pomocna przy bólach kręgosłupa

Moja mama od wielu lat ma problem z kręgosłupem, chodziła na różne zabiegi i ćwiczenia - na dłuższą metę nic nie pomagało. Lekarz zalecił jej wzmocnić mięśnie kręgosłupa - ćwiczeni swoją drogą, ale kupiłam jej tą poduszkę sensomotoryczną i jak na razie mam jest zachwycona, więc mam nadzieję ze jej bóle ustąpią.

Was this comment useful to you? Yes No

Świetna poduszka sensomotoryczna

Każdy kto, tak jak ja spędza kilkanaście godzin w pozycji siedzącej powinien zainwestować w poduszkę sensomotoryczną. Ta niepozorna poduszka wymusza odpowiednią pozycję kręgosłupa zapewniając jednocześnie ciągłe napięcie mięśni. Polecam każdemu!

Was this comment useful to you? Yes No

Poduszka sensomotoryczna

Świetna poduszka w przystępnej cenie. Dzięki temu, że wypełniona jest powietrzem możemy dostosować ciśnienie w niej panujące do naszych preferencji i potrzeb. Siedzenie na poduszce sensomotorycznej SitFit Plus umożliwia ćwiczenie pleców niemal w każdym miejscu, dzięki czemu możemy je wzmocnić i zniwelować ból związany z nadmiernym siedzeniem w jednej pozycji.

Was this comment useful to you? Yes No