Sissel Poduszka ortopedyczna Soft Plus + GRATIS

110021 / 110.021

Nowy

Sissel

SISSEL® Soft Plus to anatomiczna poduszka z regulacją wysokości.

*Promocja trwa do 31-05-2020 roku lub do wyczerpania zapasów. W komentarzu do zamówienia wpisz co wybierasz, w przypadku braku wyboru, wysyłamy GRATIS losowo. Do wyboru 1 piłeczka do masażu lub niezbędnik 3w1. 

Więcej szczegółów

W magazynie! Wysyłka w 24h

Ostatnie egzemplarze!

If you want to save you customization, you have to be a registrered user

Login

280,00 zł brutto

295,00 zł


259,26 zł netto

-15,00 zł

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Poduszka orotopedyczna Soft Plus Sissel
 

Wszyscy marzymy o zdrowym śnie po ciężkim dniu, który zapewni prawidłowy odpoczynek nie tylko nam, ale naszemu ciału. Poduszka ortopedyczna Soft Plus Sissel spełni to marzenie. Odpowiednio wyprofilowana gwarantuje komfort snu naszym kręgosłupom. Prawidłowe podparcie okolicy kręgów szyjnych sprawia, że cały organizm wypoczywa w naturalnej dla siebie pozycji. Wymuszanie nienaturalnego wygięcia ma ogromny wpływ na jakość wypoczynku, co doprowadza do przemęczenia. Nie tylko wyprofilowana, ale również z możliwością regulacji poduszka przywróci życiową energię. Dostosuje się do naszej wagi i temperatury, dzięki czemu bez obaw może ją użytkować każdy człowiek. Jest realnym sposobem na  odciążenie mięśni i kręgosłupa u starszych osób, ale również u dzieci. Zastosowanie poduszki ortopedycznej od najmłodszych lat chroni przed wadami kręgosłupa, które z powodu złych pozycji snu u dziecka mogą się tworzyć lub pogłębiać. Poduszka Soft Plus Sissel jest wsparciem dla każdego kręgosłupa i spełnia marzenia o zdrowym śnie. 

  • SISSEL® Soft Plus to anatomiczna poduszka zapewniająca prawidłową pozycję podczas snu oraz doskonałe podparcie i odciążenie górnego odcinka kręgosłupa.
  • Łączy w sobie zalety poduszki SISSEL® CLASSIC (anatomiczny kształt) oraz możliwość regulacji wysokości.
  • Dobranie wysokości poduszki jest zależne od wielu czynników: twardości materaca, szerokości ramion użytkownika, jego postury i własnych preferencji.
  • Uwaga: Organizm potrzebuje od 2 do 14 dni, aby przyzwyczaić się do nowego kształtu poduszki! Wyjątkowy kształt- Dlaczego?

 

 

Konstrukcja gwarantuje optymalne podparcie szyi i karku, tak aby zachowana była naturalna krzywizna kręgosłupa.

Naturalne położenie kręgów powoduje, że nie powstaje między nimi nacisk a mięśnie są rozluźnione.

 

SISSEL® Soft Plus wyposażona jest we wkładkę Vario, wykonaną ze sprężystej pianki poliuretanowej, ułatwiającą regulację wielkości.

Jej dodanie lub usunięcie umożliwia regulację wysokości poduszki,

indywidualne dopasowanie i większy komfort podczas snu.

 

Poduszka Sissel Soft Plus wykonana jest z pianki visco-elastic (memory foam) – zapewniającej komfort podczas korzystania,

dostosowującej się do temperatury i wagi ciała.

 

Szerokość: 47 cm
Długość: 33 cm
Wysokość: 11/14 cm

 

Charakterystyczne cechy:

 

 

To właśnie kształt poduszek Sissel, stał się inspiracją dla innych firmy, tworzących swoje produkty.
Nasze produkty są niealergiczne i nie zawierają szkodliwych substancji.
5 lat gwarancji na zachowanie kształtu.
Wszystkie poduszki Sissel, produkowane są w Szwecji. Produkty są najwyższej jakości!
  • Nieodpowiednia pozycja podczas snu skutkuje: nieprawidłowym ustawieniem kręgów szyjnych i zmniejszeniem światła otworów międzykręgowych (w efekcie występuje niekorzystny nacisk na szyjne korzenie rdzeniowe oraz zaburzeń przepływu w tętnicach kręgowych zaopatrujących mózg. Budzimy się wówczas z uczuciem zmęczenia, odrętwiałymi rękami, zawrotami głowy i bólem karku.
  • Odpowiednio wyprofilowane szwedzkie poduszki ortopedyczne SISSEL® pozwalają na prawidłowe ułożenie i odciążenie kręgów szyjnych, zapobiegając wystąpieniu wymienionych wyżej objawów. Zapewniają wygodę jednocześnie lecząc. 

19 Produkty z tej samej kategorii:

Opinie