Sissel Poduszka ortopedyczna Plus + GRATIS

110.001

Nowy

Sissel

SISSEL® Plus to anatomiczna poduszka-zapewni Ci prawidłową pozycję podczas snu.

*Promocja trwa do 31-05-2020 roku lub do wyczerpania zapasów. W komentarzu do zamówienia wpisz co wybierasz, w przypadku braku wyboru, wysyłamy GRATIS losowo. Do wyboru 1 piłeczka do masażu lub niezbędnik 3w1.

Więcej szczegółów

W magazynie! Wysyłka w 24h

Ostatnie egzemplarze!

If you want to save you customization, you have to be a registrered user

Login

213,00 zł brutto

225,00 zł


197,22 zł netto

-12,00 zł

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Poduszka ortopedyczna Plus Sissel

Prawidłowy sen to coś, o co powinien zadbać każdy z nas, daje nam on siłę do działania oraz dobry nastrój. Każdy niewyspany jest nie w sosie. Oprócz odpowiednio dobranego materaca ważna jest także poduszka, na której śpimy. Poduszka ortopedyczna Plus Sissel to właśnie coś czego potrzebują niewyspani. Dzięki niej odcinek szyjny potrafi zachować prawidłową pozycję i zachowuje naturalną krzywiznę. Taka właśnie pozycja sprawia, że nasz kręgosłup odpoczywa podczas snu.

Poduszka Sissel Plus to doskonałe antidotum na bóle głowy i kręgosłupa wywołane nieodpowiednim ułożeniem ciała podczas snu. Pozwala ona osobie śpiącej na uzyskanie optymalnej podpory dla krzywizny kręgosłupa. Dzięki swym wyjątkowym właściwościom poduszka Sissel gwarantuje właściwe ułożenie kręgów, co prowadzi do rozluźnienia mięśni, a w efekcie do zdrowego i głębokiego snu. Poduszka Sissel Plus to doskonały produkt ortopedyczny wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów, co zapewnia przyjemność w użytkowaniu, a także wysoką trwałość poduszki.

Poduszka ortopedyczna Plus może służyć każdemu, nie tylko osobom, które posiadają problem z kręgosłupem, odczuwające bóle, czy sztywność kręgosłupa. Poduszka pomaga w walce z bólem kręgosłupa, nie eliminuje go całkowicie, gwarantuje ona mu prawidłowy odpoczynek. Poduszka ortopedyczna to nie jest droga inwestycja, jak na czas przez jaki będziemy jej używać, oraz efekty, które ona nam zapewnia. Ważne jest tylko, aby poduszka była dobrana do naszych potrzeb. Zainwestuj w naszą poduszkę ortopedyczną Plus Sissel i zobacz zamianę w swoim śnie!

  •          Ta poduszka stosowana była w szwedzkich szpitalach, a od chwili wprowadzenia tej poduszki na rynek, sprzedano ją w milionach egzemplarzy.
  •          Regulacja wysokości poduszki oraz wymiana powietrza, zapewnią Ci większy komfort podczas snu.
  •          Sissel Plus dzięki swojemu kształtowi zapewni Ci odpowiednią pozycją w czasie snu, a także optymalne podparcie oraz odciążenie górnego odcinka Twojego kręgosłupa. Poduszka łączy w sobie zalety niepowtarzalnego kształtu wraz z możliwością regulowania wysokości jak i również wymiany powietrza.  Naturalne położenie kręgów powoduje, że nie powstaje między nimi nacisk a mięśnie są rozluźnione. Kształt poduszki sprawia również, że mięśnie tego docinka kręgosłupa są delikatnie naciągane podczas snu, dzięki czemu mija napięcie powstałe w ciągu dnia.
  •          Uwaga: Organizm potrzebuje od 2 do 14 dni, aby przyzwyczaić się do nowego kształtu poduszki!Wyjątkowy kształt- Dlaczego?

 

Poduszka ortopedyczna Sissel Plus, wcześniej znana jako Sissel Pharma. Cieszy się ogromnym zaufaniem lekarzy i terapeutów na całym świcie. 

Poduszka sprawdza się szczególnie u osób z nadmierną potliwością, jak również u wszystkich zmuszonych spędzać w łóżku większą ilość czasu.

SISSEL® Plus wyposażona jest we wkładkę Vario, wykonaną ze sprężystej pianki poliuretanowej, ułatwiającą regulację wielkości.

Jej dodanie lub usunięcie umożliwia regulację wysokości poduszki,

indywidualne dopasowanie i większy komfort podczas snu.

Wewnątrz poduszki Sissel Plus znajduje się sieć 90 kanałów powietrznych zapewniających odpowiedni przepływ powietrza i wentylację głowy.

Pozwala to utrzymać prawidłową temperaturę głowy.

Poduszka Sissel Plus wykonana jest z wytrzymałego materiału - pianki sprężystej.

Szerokość: 47 cm
Długość: 33 cm
Wysokość: 11/14 cm

 

Charakterystyczne cechy:

 

 

To właśnie kształt poduszek Sissel, stał się inspiracją dla innych firmy, tworzących swoje produkty.
Nasze produkty są niealergiczne i nie zawierają szkodliwych substancji.
5 lat gwarancji na zachowanie kształtu.
Wszystkie poduszki Sissel, produkowane są w Szwecji. Produkty są najwyższej jakości!
    • Nieodpowiednia pozycja podczas snu skutkuje: nieprawidłowym ustawieniem kręgów szyjnych i zmniejszeniem światła otworów międzykręgowych (w efekcie występuje niekorzystny nacisk na szyjne korzenie rdzeniowe oraz zaburzeń przepływu w tętnicach kręgowych zaopatrujących mózg. Budzimy się wówczas z uczuciem zmęczenia, odrętwiałymi rękami, zawrotami głowy i bólem karku.
    • Odpowiednio wyprofilowane szwedzkie poduszki ortopedyczne SISSEL® pozwalają na prawidłowe ułożenie i odciążenie kręgów szyjnych, zapobiegając wystąpieniu wymienionych wyżej objawów. Zapewniają wygodę jednocześnie lecząc. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

19 Produkty z tej samej kategorii:

Opinie