Poduszka ortopedyczna Deluxe z 2 poszewkami Sissel

110.003_2p

Nowy

Sissel

Poduszka ortopedyczna Deluxe z dwiema poszewkami marki Sissel zapewnia anatomiczne ułożenie ciała podczas snu oraz właściwe wsparcie kręgosłupa.

Więcej szczegółów

W magazynie! Wysyłka w 24h

Ocena:
czytaj 1 opinii
Rated 5.00/5 based on 1 customer reviews

If you want to save you customization, you have to be a registrered user

Login

455,00 zł brutto


421,30 zł netto

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Poduszka orotopedyczna Deluxe Sissel

Prezentowany produkt to poduszka ortopedyczna Deluxe wyprodukowana przez szwedzką firmę Sissel. Niezwykle zaawansowane wykonanie sprawiło, że jest to najlepsza poduszka ortopedyczna na rynku. Wewnątrz znajduje się niezwykle delikatna pianka. To ją odróżnia od innych, podobnych poduszek. Z myślą o wymagających Klientach zadbano o odpowiednio dobrany stopień twardości pianki. W ten sposób poduszka zapewnia zarówno zdrowy sen, jak i wysoki komfort podczas snu. Dzięki niej kręgi są ułożone w naturalny sposób. To z kolei sprawia, że nie występuje pomiędzy nimi nacisk, a mięśnie są w pełni rozluźnione i mogą odpocząć. Specjalny kształt poduszki też ma ważne znaczenie - podczas snu mięśnie na tym odcinku kręgosłupa są delikatnie naciągane co pozwala zredukować całodniowe napięcie. Poduszka ortopedyczna Deluxe marki Sissel to doskonałej jakości produkt, który łatwo dopasować do indywidualnych preferencji. Ruchoma podkładka pomoże regulować jej wysokość, żeby zapewnić maksymalną wygodę - niezależnie od twardości materaca, szerokości ramienia lub sylwetki ciała.

 

   • Poduszka ortopedyczna Sissel Deluxe to najbardziej zaawansowana i najlepsza poduszka ortopedyczna szwedzkiej firmy Sissel.
   • Poduszka Sissel Deluxe jest wykonana ze znacznie delikatniejszej pianki niż tradycyjna pianka. Specjalnie dobrany stopień twardości odpowiada najbardziej wymagającym Klientom, którym zależy zarówno na zdrowym śnie jak i na komforcie spania.  Naturalne położenie kręgów powoduje, że nie powstaje między nimi nacisk a mięśnie są rozluźnione. Kształt poduszki sprawia również, że mięśnie tego docinka kręgosłupa są delikatnie naciągane podczas snu, dzięki czemu mija napięcie powstałe w ciągu dnia.
   • Kupując poduszkę (coraz częściej przez Internet) zastanawiasz się jaką wysokość poduszki zakupić. Dobranie wysokości zależy od wielu czynników takich jak twardość używanego materaca, szerokość ramienia, sylwetki ciała oraz preferencji użytkownika. Poduszka Sissel Deluxe posiada ruchomą podkładkę, dzięki której możemy wybrać najbardziej optymalne dla nas rozwiązanieWyjątkowy kształt- Dlaczego?

 

Ortopedyczna krawędź poduszki  Sissel DeLux odpowiada poduszkom:

Sissel Classic, PLUS oraz Soft.

Różnica polega na połączeniu cechy poszczególnych poduszek.

SISSEL® Deluxe wyposażona jest we wkładkę Vario, wykonaną ze sprężystej pianki poliuretanowej, ułatwiającą regulację wielkości.

Jej dodanie lub usunięcie umożliwia regulację wysokości poduszki,

indywidualne dopasowanie i większy komfort podczas snu.

Sissel Deluxe jest aż o 16 cm szersza niż Sissel Plus lub Soft.

Dzięki temu pomimo zmiany pozycji podczas snu,  zawsze mamy pewność, że nasza głowa nie spadnie z niej na materac.

Poduszka Sissel Deluxe wykonana jest z pianki visco-elastic (memory foam) – zapewniającej komfort podczas korzystania, dostosowującej się do temperatury i wagi ciała .
Szerokość: 63 cm Długość: 33 cm Wysokość: 10/12 cm

 

Charakterystyczne cechy:

 

 

To właśnie kształt poduszek Sissel, stał się inspiracją dla innych firmy, tworzących swoje produkty.
Nasze produkty są niealergiczne i nie zawierają szkodliwych substancji.
5 lat gwarancji na zachowanie kształtu.
Wszystkie poduszki Sissel, produkowane są w Szwecji. Produkty są najwyższej jakości!
  •  Nieodpowiednia pozycja podczas snu skutkuje: nieprawidłowym ustawieniem kręgów szyjnych i zmniejszeniem światła otworów międzykręgowych (w efekcie występuje niekorzystny nacisk na szyjne korzenie rdzeniowe oraz zaburzeń przepływu w tętnicach kręgowych zaopatrujących mózg. Budzimy się wówczas z uczuciem zmęczenia, odrętwiałymi rękami, zawrotami głowy i bólem karku.
  • Odpowiednio wyprofilowane szwedzkie poduszki ortopedyczne SISSEL® pozwalają na prawidłowe ułożenie i odciążenie kręgów szyjnych, zapobiegając wystąpieniu wymienionych wyżej objawów. Zapewniają wygodę jednocześnie lecząc. 
  • W zestawie znajdują się dwie poszewki: satynowa oraz welurowa.

16 Produkty z tej samej kategorii:

Opinie

Idealne dopasowani epod szyję

Miałam już wiele poduszek tego typu, ale żadna nie wypełniała szczeliny pomiędzy moją szyja a materacem.
Od chłopaka dostałam tą i poważnie polecam każdemu. Myślałam, że już nigdzie nie znajdę poduszki z tak wysokim końcem. Wygodna, miękka, nie odkształca się.

Was this comment useful to you? Yes No