Poduszka korekcyjna Sit Special 2 w 1 granatowy Sissel

120.021_gr

Nowy

Sissel

Zapewnia komfort kości guzicznej - powoduje ustąpienie napięcia.

Więcej szczegółów

W magazynie! Wysyłka w 24 h

If you want to save you customization, you have to be a registrered user

Login

237,15 zł brutto

-7%

255,00 zł


219,58 zł netto

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Poduszka korekcyjna Sit Special 2 w 1 szary Sissel

Poduszka korekcyjna Sit Special ,granatowa to wspaniała poduszka do celów korekcyjnych wad naszej postawy. Wymusza ona na nas prawidłową postawę. Podczas siedzenia w jednej ,wymuszonej pozycji nasz kręgosłup odkształca się nienaturalnie , co często doprowadza do trwałych wad postawy. Aby temu zapobiec należy siedzieć w takiej pozycji , aby kręgosłup nie krzywił się, co jest w dzisiejszych czasach wręcz niemożliwe.Poduszka korekcyjna Sit Special Sissel odciąża kręgi i dyski co eliminuje przeciążenie kręgosłupa i gwarantuje prawidłową postawę podczas pracy siedzącej. Poduszka ma ergonomiczny kształt, co gwarantuje,że człowiek nie zsuwa się z niej. Wykonana jest ze specjalnych materiałów ,które gwarantują równomierne rozłożenie nacisku co daje dodatkowy komfort użytkownikowi. Poduszka korekcyjna posiada pięcioletnią gwarancję na odkształcenia pianki, co pozwala na długie jej użytkowanie . Jest niezbędna również dla osób po urazach lub przebytych operacjach. Stosowanie jej powoduje zmniejszenie bólu kręgosłupa.

 

  • Innowacyjne wielofunkcyjny kształt poduszki posiada zalety zarówno poduszki Sissel Sit Special i Sissel Sit Coccycx!
  • Wymusza poprawną pozycję odciążając kręgi oraz dyski, dzięki czemu eliminowana jest największa przyczyna chorób kręgosłupa jaką są jego przeciążenia. Ogromną ulgę odczują osoby po urazach, operacjach i te, które skarżą się na bóle kręgosłupa.


 

  • Ergonomiczny kształt poduszki oraz jej poszewka sprawia, że użytkownik nie zsuwa się nawet podczas długotrwałego siedzenia.
  • Specjalny kształt również dzięki wzdłużnemu mostkowi oraz anatomicznym wgłębieniom zapewnia wygodne wielogodzinne korzystanie z poduszki
  • Specjalny kształt poduszki wykonany z miękkiej pianki visco-elastic w czasie użytkowania zapewnia dodatkowy komfort dla kości guzicznej.
  • Wykonana z wysokiej jakości pianki poliuretanowej oraz visco-elastic dla rozłożenia nacisku
  • Posiada 5 lat gwarancji na odkształcenia się pianki
  • Wyposażona w welurową poszewkę dającą się prać w pralce
  • Wymiary: 43 x 40 x 9 cm
  • Kolor: szary

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 Produkty z tej samej kategorii:

Opinie