Podstawka na pieniądze Euroboard L Durable

Nowy

Durable

Podstawka do porządkowania banknotów i monet. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Ocena:
czytaj 1 opinii
Rated 5.00/5 based on 1 customer reviews

If you want to save you customization, you have to be a registrered user

Login

152,26 zł brutto


123,79 zł netto
  • antracytowy

Więcej informacji

  • Przejrzyste opisanie i uporządkowanie przegródek na monety umożliwia dobry podgląd na ilość pieniędzy w podstawce. Banknoty można włożyć do schowków znajdujących się na zewnętrznej krawędzi półki.
  • Wgłębienia służące jako uchwyty po bokach podstawki ułatwiają wyciąganie i wkładanie. Gumowe wsporniki zapobiegają ślizganiu się i chronią dokumenty.
  • EUROBOARD® L Podstawka na pieniądze EUROBOARD® L zawiera 8 przegródek na monety EUR oraz centy

Podstawka na pieniądze Euroboard L Durable

Porządek w finansach to harmonia w życiu, a szybkie wydawanie reszty klientom to ich satysfakcja ze sprawnej i profesjonalnej obsługi. Podstawka na pieniądze przyda się wszędzie tam, gdzie obrót żywą gotówką jest wciąż obecny i pożądany. Czy to bank, sklep czy zwykły kiosk z gazetami, uporządkowane banknoty oraz monety to absolutne minimum w umiejętnym prowadzeniu biznesu.

Usystematyzowana kasa podręczna

Oferowana podstawka na pieniądze Euroboard L Durable to idealne, ergonomiczne narzędzie do uporządkowanego przechowywania pieniędzy zarówno w bilonie, jak i w papierowych banknotach. Przejrzyste i czytelnie opisane przegródki na monety, praktyczny schowek na banknoty, wysoka jakość wykonania, wytrzymałe materiały wykończeniowe oraz świetny design to tylko niektóre z walorów podstawki na pieniądze Euroboard L Durable.

Międzynarodowa podstawka na pieniądze

Nasza podstawka to już w pełni Europejka, rozliczająca się w eurocentach. Została wyposażona w 8 ergonomicznych przegródek na monety EUR oraz centy z odpowiednią skalą oraz oznaczeniami. Nie stanowi to jednak problemu w przechowywaniu w niej obecnie obowiązującej w Polsce waluty PLN. Dodatkowej funkcjonalności nadają jej poręczne uchwyty boczne, dzięki którym przenoszenie, wkładanie czy wyciąganie podstawki na pieniądze jest dziecinnie łatwe.

Podstawki na pieniądze Euroboard L Durable to uporządkowany świat finansów zawsze pod ręką!

1 Produkty z tej samej kategorii:

Opinie

Niezastąpiona!

U nas w sklepie podstawka na pieniądze jest niezastąpiona. Ta jest bardzo wygodna, pozwala szybko wydawać resztę. Nie mam uwag. Solidna, ciężka, nie przesuwa się w szufladzie!

Was this comment useful to you? Yes No