Podnóżek ergonomiczny Standard ErgoSafe

4506324

Nowy

ErgoSafe

Podnóżek ergonomiczny Standard.

Więcej szczegółów

W magazynie! Wysyłka w 24h

Ocena:
czytaj 1 opinii
Rated 5.00/5 based on 1 customer reviews

If you want to save you customization, you have to be a registrered user

Login

67,19 zł brutto


54,63 zł netto

Więcej informacji

Ergonomiczny podnóżek Standard

  • podnóżek ergonomiczny Standard.
  • podnóżek ergonomiczny z masującymi stopy wypustkami. Podnóżek ergonomiczny zapewnia ułożenie stóp w pozycji nieco wyższej niż standardowo, sprawiającej, że krążenie krwi nie jest osłabiane przez krawędź krzesła/fotela -dzięki temu zminimalizujesz ryzyko żylaków, efektu tzw. zimnych stóp, czy tzw. ciężkich nóg
  • regulacja wysokości 140 mm lub 120 mm (jednoczesna zmiana kąta nachylenia)
  • podnóżek posiada specjalną powierzchnię z masującymi
  • wypustkami, stymulującą krążenie krwi w stopach
  • posiada nóżki z gumowymi końcówkami, co zapewnia podnóżkowi pełną stabilność
  • wymiary podnóżka [dł. x szer. x wys. mm]: 410 x 340 x 120 lub 140

Podnóżek – nie tylko wygoda, ale również bezpieczeństwo

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy jak ważny jest dla nas podnóżek. Solidna podstawa zapewnia ergonomiczną i pewną podporę dla nóg. Ponadto podnóżek zapewnia odpowiednie krążenie krwi w organizmie co przekłada się na uniknięcie w przyszłości problemów z żylakami czy efektu zimnych lub ciężkich stóp. Na podnóżku zamontowane są specjalne wypustki które mają za zadanie masować stopy, jednocześnie odpowiedni ich kształt i rozmieszczenie umożliwiają pewne utrzymanie spoczywających nóg.

Budowa podnóżka

Ergonomiczny podnóżek Standard zbudowany jest z plastiku. Dzięki regulowanym podporom możemy ustawić odpowiednią dla nas wysokość oraz kąt nachylenia. Pod podnóżkiem znajdują się gumowe nóżki które uniemożliwiają samowolne przemieszczanie się podnóżka i stabilność.

Dodatkowym plusem jest renoma marki, podnóżek egrosafe zapewnia solidną i wytrzymałą konstrukcje która posłuży przez wiele lat i pozwoli uniknąć schorzeń związanych z układem krążenia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

19 Produkty z tej samej kategorii:

Opinie

ergonomiczny podnóżek

Kupiłem go sobie i swoim pracownikom do naszej firmy. Muszę przyznać, że to był naprawdę dobry wybór bo jak się okazało jest to bardzo ergonomiczny podnóżek. Dużo wygodniej się siedzi i łatwiej utrzymać prawidłową postawę ciała, co jest ważne w pracy biurowej

Was this comment useful to you? Yes No