ErgoSafe Podnóżek ergonomiczny masujący Aku

450FR119

Nowy

ErgoSafe

Ergonomiczny podnóżek biurowy z 5 stopniami regulacji, płynnym nachyleniem i wypustkami masującymi. Siedź zdrowo i komfortowo!

Więcej szczegółów

Ocena:
czytaj 1 opinii
Rated 5.00/5 based on 1 customer reviews

If you want to save you customization, you have to be a registrered user

Login

88,99 zł brutto


72,35 zł netto

Więcej informacji

Podnóżek ergonomiczny

Podnóżek ergonomiczny został opracowany i wyprodukowany przez markę ErgoSafe. Jest niezbędnym elementem wyposażenia biura, które pomaga zoptymalizować ułożenie ciała podczas długotrwałej pracy siedzącej. Dzięki pięciostopniowej regulacji pozwala na uniesienie nóg i stóp do pożądanej pozycji, która umożliwia właściwy przepływ i krążenie krwi, niezależnie od wzrostu korzystającej z niego osoby. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, które zapewnia mu wytrzymałość i trwałość.

Podnóżek masujący

Wierzchnia warstwa podnóżka, na której umiejscowione są stopy, wyposażona jest w wypustki umożliwiające przeprowadzenie automasażu stóp. Wypustki pobudzają krążenie krwi i energetykę ciała, pomagają zrelaksować się zmęczonym stopom. Korzystanie z podnóżka minimalizuje obciążenia wynikające z siedzącej pracy – wystąpienie żylaków, efekt ciężkich i zimnych stóp. Wyposażenie w antypoślizgową podstawę sprawia, że podnóżek dobrze przylega do podłoża i nie przemieszcza się, nawet przy wykonywaniu ruchów stopami.

 

  • podnóżek ergonomiczny z 5 stopniami regulacji, płynnym nachyleniem i wypustkami masującymi
  • podnóżek biurowy jest wykonany z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa
  • podnóżek biurowy zapewnia prawidłowe ułożenie stóp w pozycji nieco wyższej niż standardowo, sprawiającej, że krążenie krwi nie jest osłabiane przez krawędź krzesła/fotela dzięki temu zminimalizujesz ryzyko żylaków, efektu tzw. zimnych stóp, czy tzw. ciężkich nóg
  • specjalne wypustki masują i energetyzują stopy
  • łatwa regulacja kąta nachylenia - 5 stopni regulacji (138-171 mm)
  • podnóżek ergonomiczny wykonany z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa
  • podnóżek z antypoślizgową powierzchnią, która umożliwia również masowanie stóp
  • specjalnie zaprojektowane nóżki podnóżka sprawiają, że jest on stabilny i nie przesuwa się po podłodze
  • wymiary podnóżka [dł. x szer. x wys. cm]: 45 x 33 x 13,8 - 17,1

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

23 Produkty z tej samej kategorii:

Opinie

Serdecznie polecam

Produkt doskonale sprawdza się podczas wielogodzinnej pracy przy biurku. Do niedawna miałam duże problemy z krążeniem oraz notorycznie zimne stopy. Od kiedy jednak w pracy towarzyszy mi ten ergonomiczny podnóżek, problemy te zostały w znacznym stopniu ograniczone, a ja czuję się o wiele lepiej. Serdecznie polecam.

Was this comment useful to you? Yes No