Fellowes Podnóżek energetyzujący stopy

FEL-8068001

Nowy

Fellowes

Poprawia postawę, krążenie i komfort pracy.

Więcej szczegółów

Wysyłka w 4-15 dni roboczych

Ocena:
czytaj 1 opinii
Rated 5.00/5 based on 1 customer reviews

If you want to save you customization, you have to be a registrered user

Login

137,86 zł brutto


112,08 zł netto

Więcej informacji

  • Innowacyjna gumowa powierzchnia masując zmniejsza stres i regeneruje zmęczone stopy.
  • Zmienny kąt nachylenia pozwala wykonywać ruchy kołyszące, które poprawiają krążenie krwi.
  • Kształt platformy pomaga w uzyskaniu prawidłowej pozycji ciała.
  • Nożycowy system ustawienia wysokości na 3 poziomach: 100mm, 135mm i 165mm.

Podnóżek energetyzujący stopy Fellowes

Podnóżki do stóp są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które chcą zadbać o zdrową postawę siedzącą. Są bardzo ważnym elementem wyposażenia, jeśli w pozycji siedzącej spędzamy codziennie długie godziny. Podnóżek energetyzujący stopy Fellowes, poza podstawowymi funkcjami przypisanymi podnóżkom, pomaga skutecznie zregenerować zmęczone stopy.

Podnóżek energetyzujący Fellowes – wsparcie dla zmęczonych stóp

Podnóżek energetyzujący stopy marki Fellowes powstał z myślą o podniesieniu komfortu i ergonomii pracy w pozycji siedzącej. Na jego powierzchni wydzielono dwie strefy ułożenia stóp, które pomagają zregenerować zmęczone lub bolące stopy. Obie wykonane zostały z gumowych, odpowiednio wyprofilowanych wypustek. Pod obciążeniem, ułożone na nich stopy są masowane. To w znaczący sposób poprawia ukrwienie i krążenie, pomaga pozbyć się uczucia ciężkości nóg, działa regenerująco dla zmęczonych stóp. Wspiera również w obniżaniu poziomu stresu.

Zachowaj właściwe ułożenie ciała z podnóżkiem energetyzującym Fellowes

Właściwe ułożenie nóg w pozycji siedzącej ma bardzo duży wpływ na ułożenie całego ciała. Podnóżki energetyzujące marki Fellowes zapewniają optymalną postawę siedzącą. Odciążają kręgosłup, pozytywnie wpływają na właściwe krążenie krwi. Dzięki trzem poziomom regulacji wysokości można dostosować je do wymagań użytkownika. Dodatkowo, konstrukcja podnóżka energetyzującego Fellowes pozwala na wykonywanie stopami ruchów kołyszących, które również pobudzają krążenie krwi.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

22 Produkty z tej samej kategorii:

Opinie

Pani

Że ja wcześniej nie pomyślałam o takim podnóżku. No dosłownie rewelacja. Teraz czuję się totalnie odprężona podczas pracy. Nie to co wcześniej. Taki podnóżek to nagroda dla naszych stóp. śmiało kupujcie i nawet się nie zastanawiajcie!

Was this comment useful to you? Yes No