Podkładka żelowa pod nadgarstek niebieska ErgoSafe

4504527N

Nowy

ErgoSafe

Ergonomiczna podkładka żelowa do laptop / notebooka dostosowana do anatomii nadgarstka. Zapewnia komfort pracy i ogranicza ryzyko schorzeń np. cieśni nadgarstka.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

If you want to save you customization, you have to be a registrered user

Login

29,99 zł brutto


24,38 zł netto

Więcej informacji

 • Podkładka żelowa pod nadgarstek ErgoSafe to ergonomiczna podkładka żelowa, mająca na celu poprawić komfort pracy z myszką komputerową, jak również ograniczyć ryzyko wystąpienia schorzeń typu zwężenie cieśni nadgarstka. Podkładka tego typu jest specjalnie przygotowana dla użytkowników, którzy korzystają z laptopów i notebooków wyposażonych w touchpad / wskaźnik.
 • Pisanie na klawiaturze i używanie myszy komputerowej przez średnio 8 godzin dziennie bez właściwego ułożenia i podparcia nadgarstków i dłoni może wpłynąć na zwiększenie napięcia nerwu pośrodkowego, czego skutkiem często jest schorzenie określane mianem zespołu cieśni nadgarstka. Podkładki pod dłoń i nadgarstek promują neutralne ułożenie redystrybuując bolesne miejsca nacisku w celu zapewnienia odpowiedniego wsparcia i najlepszego komfortu pracy.
 • Podkładka Ergosafe zapewnia właściwy kąt między dłonią i przedramieniem podczas pracy na laptopie/notebooku wyposażonym w touchpad/wskaźnik, dzięki czemu zapobiega zwężaniu się cieśni nadgarstka oraz bólom, dyskomfortowi, czy mrowieniu nadgarstka.
 • Wyjątkowa konstrukcja podkładki żelowej pod mysz, polegająca na tym, że miejsce wsparcia jest wyprofilowane ergonomicznie i dostosowane do anatomicznej budowy nadgarstka. Dzięki wgłębieniu w miejscu podparcia nadgarstka oraz odpowiedniej twardości żelu nie jest ograniczany przepływ krwi, jak również nie są uciskane nerwy. Dzięki temu również zapobiega zwężaniu się cieśni nadgarstka oraz bólowi nadgarstka.
 • Podkładka wykonana z wysokiej jakości przezroczystego żelu wykończonego na powierzchni mikroporami, dzięki czemu zapewnia skórze nadgarstka oddychanie oraz nie klei się do skóry. Produkt można czyścić pod bieżącą wodą - dzięki temu zachowasz doskonałą higienę.
 • Odpowiednia twardość żelu zapewnia rozłożenie siły nacisku na większa powierzchnią, dzięki czemu wyeliminowano nacisk punktowy.
 • Podkładka pod nadgarstek nie przesuwa się po powierzchni biurka dzięki antypoślizgowej podstawie.
 • Podkładka może być również stosowana z myszką komputerową.
 • Produkt doskonałej jakości na długie lata! Zaufaj marce ErgoSafe - stwórz dla siebie i swojej rodziny zdrowe i komfortowe miejsce pracy i nauki!
 • Produkty ErgoSafe są pakowane w eko-opakowania gotowe do recyklingu od razu po odklejeniu naklejki z logo i złożeniu pudełka. Dzięki temu wspieramy ochronę środowiska.
 • Wymiary podkładki [mm]: 60 długość x 120 szer.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Produkty z tej samej kategorii:

Opinie