Obniżka! Podkładka żelowa pod mysz i nadgarstek ErgoSafe PROMOCJA Zobacz większe

Podkładka żelowa pod mysz i nadgarstek ErgoSafe PROMOCJA

4504526

Nowy

ErgoSafe

Ergonomiczna podkładka żelowa dostosowana do anatomii nadgarstka. Zapewnia komfort pracy i ogranicza ryzyko schorzeń np. cieśni nadgarstka.

Więcej szczegółów

W magazynie! Wysyłka w 24h

Ocena:
czytaj 1 opinii
Rated 5.00/5 based on 1 customer reviews

If you want to save you customization, you have to be a registrered user

Login

40,80 zł brutto

-15%

47,99 zł


33,17 zł netto

Opis

Kolory Czarny

Więcej informacji

 • Podkładka żelowa pod mysz i nadgarstek ErgoSafe to ergonomiczna podkładka żelowa, mająca na celu poprawić komfort pracy z myszką komputerową, jak również ograniczyć ryzyko wystąpienia schorzeń typu zwężenie cieśni nadgarstka.
 • Pisanie na klawiaturze i używanie myszy komputerowej przez średnio 8 godzin dziennie bez właściwego ułożenia i podparcia nadgarstków i dłoni może wpłynąć na zwiększenie napięcia nerwu pośrodkowego, czego skutkiem często jest schorzenie określane mianem zespołu cieśni nadgarstka. Podkładki pod dłoń i nadgarstek promują neutralne ułożenie redystrybuując bolesne miejsca nacisku w celu zapewnienia odpowiedniego wsparcia i najlepszego komfortu pracy.
 • Podkładka Ergosafe zapewnia właściwy kąt między dłonią i przedramieniem podczas pracy z myszką komputerową, dzięki czemu zapobiega zwężaniu się cieśni nadgarstka oraz bólom, dyskomfortowi, czy mrowieniu nadgarstka.
 • Wyjątkowa konstrukcja podkładki żelowej pod mysz, polegająca na tym, że miejsce wsparcia jest wyprofilowane ergonomicznie i dostosowane do anatomicznej budowy nadgarstka. Dzięki wgłębieniu w miejscu podparcia nadgarstka oraz odpowiedniej twardości żelu nie jest ograniczany przepływ krwi, jak również nie są uciskane nerwy. Dzięki temu również zapobiega zwężaniu się cieśni nadgarstka oraz bólowi nadgarstka.
 • Podkładka wykonana z wysokiej jakości przezroczystego żelu wykończonego na powierzchni mikroporami, dzięki czemu zapewnia skórze nadgarstka oddychanie oraz nie klei się do skóry. Produkt można czyścić pod bieżącą wodą - dzięki temu zachowasz doskonałą higienę.
 • Odpowiednia twardość żelu zapewnia rozłożenie siły nacisku na większa powierzchnią, dzięki czemu wyeliminowano nacisk punktowy.
 • Podkładka ta jest dostosowana do wszystkich rodzajów myszek komputerowych (myszki kulkowe, optyczne np. laserowej), a specjalna powierzchnia podkładki zapewnia doskonałą jakość odwzorowania ruchu myszki.
 • Podkładka pod mysz nie przesuwa się po powierzchni biurka dzięki antypoślizgowej podstawie.
 • Produkt doskonałej jakości na długie lata! Zaufaj marce ErgoSafe - stwórz dla siebie i swojej rodziny zdrowe i komfortowe miejsce pracy i nauki!
 • Produkty ErgoSafe są pakowane w eko-opakowania gotowe do recyklingu od razu po odklejeniu naklejki z logo i złożeniu pudełka. Dzięki temu wspieramy ochronę środowiska.
 • Wymiary podkładki [mm]: 245 długość x 200 szer., (110 szer. podparcie nadgarstka)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Produkty z tej samej kategorii:

Opinie

Serdecznie polecam

Doskonałe rozwiązanie dla osób, które wiele godzin dziennie spędzają przed komputerem. Dzięki podkładce żelowej pod mysz i nadgarstek pozbyłam się uciążliwych bólów nadgarstka. Jeśli ktoś posiada taki sam problem, to serdecznie polecam!

Was this comment useful to you? Yes No