Robelit Mata pod krzesło z wypustkami 90 x 120 cm

6000110

Nowy

Robelit

Mata z wypustkami – przeznaczona jest do zabezpieczenia podłóg pokrytych wykładziną lub dywanem o dłuższym włosiu – wypustki blokują matę przed przesuwaniem na śliskim dywanie. 

Więcej szczegółów

Wysyłka w 3-5 dni roboczych

Ocena:
czytaj 1 opinii
Rated 5.00/5 based on 1 customer reviews

If you want to save you customization, you have to be a registrered user

Login

195,00 zł brutto


158,54 zł netto

Więcej informacji

Maty podłogowe ochronne Robelit znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie podłogi narażone są na wyjątkowo uciążliwe warunki użytkowania (domy, szkoły, biura).

Zalety:

  • Grubość maty wynosi 2.3 mm z wypustkami
  • Mata pod krzesło wykonana z poliwęglanu
  • 5-lat GWARANCJI
  • Mata pod krzesło jest delikatnie chropowata co likwiduje ryzyko poślizgu
  • Posiada zaokrąglone brzegi
  • Mata pod krzesło jest bezzapachowa, nie powoduje alergii
  • 2 wymiary do wyboru: 120 x 120 cm lub 90 x 120 cm

Mata pod krzesło z wypustkami 90 x 120 cm Robelit

Podłogi w wielu domach i biurach wykonane są z twardych materiałów, położone są na nich dywany lub wykładziny, które w łatwy sposób mogą zostać uszkodzone w wyniku intensywnego użytkowania foteli oraz krzeseł komputerowych. Do optymalnego zabezpieczenia takiej powierzchni przed zniszczeniem przyda się mata pod krzesło z wypustkami 90 x 120 cm Robelit.

Mata pod krzesło z wypustkami marki Robelit – optymalna ochrona intensywnie eksploatowanych podłóg

Mata pod krzesło komputerowe, mimo swej niepozorności, jest w stanie skutecznie ochronić podłożone, zwłaszcza w przestrzeniach biurowych, które są szczególnie narażone na intensywną eksploatację. Mata została wykonana z wytrzymałego poliwęglanu, którego powierzchnia jest delikatnie chropowata, Takie rozwiązanie pozwala wyeliminować ryzyko poślizgu fotela opartego na podstawie jezdnej w postaci kółek wykonanych z plastiku lub kauczuku. Mata pod krzesło z wypustkami Robelit zapobiega odkształceniom podłoża, chroni podłogę, zachowując jej właściwości oraz atrakcyjny wygląd. Oferowana mata pod fotel komputerowy marki Robelit to produkt bezzapachowy i antyalergiczny, optymalny do ochrony każdego rodzaju podłogi.

3 Produkty z tej samej kategorii:

Opinie

Doskonałe rozwiązanie

Mata pod krzesło z wypustkami to według mnie doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu podłoga w moim domowym gabinecie w końcu nie jest rysowana przez przesuwający się fotel. W dodatku bardzo ładnie się prezentuje. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Was this comment useful to you? Yes No