Sissel Klin pod nogi Venosoft S

140.0041

Nowy

Sissel

Klin pod nogi do użytku w problemach żylnych.

Więcej szczegółów

Wysyłka w 3 dni roboczych

If you want to save you customization, you have to be a registrered user

Login

345,00 zł brutto


280,49 zł netto

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Klin pod nogi Sissel M Venosoft 

Wiele godzin spędzasz stojąc? Masz obolałe i ociężałe nogi? Klin pod nogi Venosoft S Sissel to właśnie coś, co pomoże ci pozbyć się tych dolegliwości. Każdy z nas doświadczył kiedyś okrutnego bólu nóg i nie mógł go zlikwidować. Ważna jest wtedy pozycja nóg, a klin pod nogi pomaga nam właśnie taką zapewnić. Nogi umieszczone na klinie, który jest stworzony ze sprężystej pianki, są uniesione lekko do góry i dają wrażenie, jakby same unosiły się w powietrzu. Jest to idealne podparcie dla zmęczonych nóg. Poduszka nie zapewnia ucisku ciała i gwarantuje nam pełen komfort. Zalecana jest podczas ciąży, bólu i obrzęku nóg, gdy mamy zaburzone krążenie, w terapiach pourazowych, żylakach kończyn dolnych. Cechą charakterystyczną poduszki jest to, że zapamiętuje i dopasowuje się ona do kształtów ciała. Wyjątkowy i wytrzymały materiał naszego klinu zapewni nam pożytek z niego na bardzo długi czas. Zainwestuj w Klin pod nogi Venosoft S Sissel i daj odpocząć swoim nogom. Różnicę poczujesz po pierwszym zastosowaniu!

 

SISSEL® Venosoft to anatomiczna poduszka (klin) pod nogi, zapewniająca odpowiednie podparcie do użytku przy drobnych problemach żylnych, przy żylakach, obrzękach, ociężałych nogach oraz w ciąży.

Regulacja wysokości

  • SISSEL® Venosoft wyposażona jest w wkładkę ze sprężystej pianki której dodanie bądź usunięcie umożliwia regulację wysokości klina, co zapewnia jeszcze większy komfort. 


Pianka visco-elastic

  • Klin SISSEL® Venosoft wykonany jest z wyjątkowego i wytrzymałego materiału - pianki visco-elastic, dostosowującej się do temperatury i wagi ciała (memory foam).  • Wyposażona w poszewkę (skład: 75% bawełny i 25% poliestru).Klin SISSEL® Venosoft występuje w dwóch rozmiarach:

1. Sissel Venosoft - rozmiar M

  •  Długość        65 cm
  •  Wysokość     22 cm
  •  Szerokość     50 cm


Przeznaczona dla osób do 165 cm wzrostu.

2. Sissel Venosoft - rozmiar L

  •  Długość        78 cm
  •  Wysokość     22 cm
  •  Szerokość     50 cm 

Przeznaczona dla osób o wzroście przekraczającym 165 cm.

19 Produkty z tej samej kategorii:

Opinie