Dyfuzor olejków eterycznych SAHO - Air Naturel

SAHO0001

Nowy

Air Naturel

Dyfuzor olejków eterycznych SAHO marki Air Naturel z olejkiem bio w zestawie jest niewielki, elegancki i idealnie nada się do mieszkania, biura lub gabinetu.

Więcej szczegółów

Wysyłka w 3-5 dni roboczych

If you want to save you customization, you have to be a registrered user

Login

174,00 zł brutto


141,46 zł netto

Więcej informacji

  • Aroma Wave – zapewnia optymalne rozproszenie olejków eterycznych w postaci zimnej mgiełki w czasie, jaki tylko Ci odpowiada.
  • To Ty decydujesz, kiedy i na jak długo Saho ma przerwać pracę, a potem ją wznowić.
  • Dzięki tej funkcji dyfuzor może działać przez cały dzień (około 18 godzin), bez konieczności uzupełniania wody i olejków (przykładowo: 10 minut dyfuzji, 20 minut przerwy itd.).
  • Przyciemnianie/rozjaśnianie światła – dyfuzor olejków eterycznych Saho ma wbudowane delikatne światełko, które możesz ściemniać lub rozjaśniać w zależności od potrzeb.
  • Automatyczny STOP – dyfuzor Saho wyłączy się automatycznie, gdy zbiornik będzie pusty.
  • Cichy – głośność Saho to zaledwie 35 db, a zatem taka, z jaką można się spotkać na przykład w cichej bibliotece.
  • Niskie zużycie energii – jest energooszczędny, wymaga zaledwie 8 W.
  • Elegancki design – obudowa Saho jest czarna i ma kształt lekko zwężającej się ku górze kolumny. Jest nowoczesna, elegancka i dyskretna, wpasuje się do każdego pomieszczenia.
  • W zestawie olejek eteryczny BIO, w pełni naturalny, trwały i najwyższej jakości!

Dyfuzor olejków eterycznych do domu i do biura

Dyfuzor olejków eterycznych jest dyskretnym i eleganckim urządzeniem, dzięki któremu wprowadzisz do każdej przestrzeni Twój ulubiony zapach. Bardzo dobrze sprawdzi się zarówno w miejscu pracy, jak i w domowym użytku. Zapach uwalniany jest w takim czasie i z taką częstotliwością jak lubisz.

Dyfuzor olejków eterycznych – Twoja aromaterapia

Zapachy są naturalną częścią naszego życia, które znacząco wpływają na nasze samopoczucie. Warto pamiętać, że z powodzeniem można wykorzystać ich aromaterapeutyczne walory. Uzupełniając dyfuzor naturalnym olejkiem eterycznym, możemy wybierać zapachy, które wykazują określone działanie. Są wśród nich zapachy pobudzające, kojące, ułatwiające zasypianie a nawet wzmagające apetyt. 

 

30 Produkty z tej samej kategorii:

Opinie