Przegląd krzeseł rosnących z dzieckiem Mayer - nasze propozycje dla krzesło do biurka dla dziecka

Na ergopoint.com.pl dowiesz się jak wybrać krzesło dla dziecka rosnące z dzieckiem wśród produktów Mayer. Wysyłka ekspresowa! Sprawdź nas i kup!

Marka Mayer w swoim asortymencie posiada łącznie 8 rodzajów produktów z kategorii krzesło do biurka dla dziecka.

Innowacją jest świeżo wprowadzone na rynek krzesło dla dziecka myChamp 2431, które spełnia nawet najbardziej rygorystyczne wymagania ergonomiczne. Wyposażone jest nie tylko w regulowane podłokietniki, ale również w zintegrowany podnóżek, który może służyć jako podnóżek zwłaszcza dla małych dzieci (chwilowo zanim sięgną podłogi). Regulacja wysokości siedziska jest precyzyjna oraz łatwa i pozwala na ustawienie wysokości od 33 do 59 cm (czyli 110-195 cm wzrostu dziecka). Głębokość siedziska można płynnie regulować od 29 do 40 cm. Maksymalna waga użytkownika to 90kg. Jest to najnowsze krzesło bazujące na sukcesie krzeseł myPony, jednakże z dodatkiem podłokietników.

Krzesło do biurka dla dziecka MyChamp Mayer

Kolejną propozycją od Mayer jest krzesło dla dziecka myPony. Wysokość siedziska można regulować w podobnym zakresie jak w przypadku krzeseł myChamp (33-59 cm) a wysuw siedziska 29- 40 cm. Użytkownik o wadze max 90 kg może korzystać z krzesła. Krzesło myPony nie posiada podłokietników. Podłokietniki w przypadku krzeseł dla dzieci są w różny sposób oceniane przez fizjoterapeutów. niektórzy są za ich stosowaniem (bo wspierają utrzymywanie prawidłowej postawy), a druga grupa jest przeciwko używaniu podłokietników w krzesłach dziecięcych, co wiąże się z tym, że dziecko ma tendencję do pochylania się i opierania na jednym podłokietniku. Brak podłokietników powinien stymulować dziecko do utrzymywania prawidłowej postawy i jednocześnie budować pewną strukturę mięśni tą prawidłową postawę utrzymujących. Podejścia są różne, ale jednocześnie mniej więcej połowę foteli dla dzieci dostarczamy Rodzicom w wersji bez podłokietników.

Krzesło do biurka dla dziecka MyChamp Mayer

 

Regulacja krzesła dla dziecka MyChamp Mayer

Krzesło do biurka dla dziecka MyPony Mayer

 

Krzesło do biurka dla dziecka MyPony Mayer

 

Krzesło do biurka dla dziecka Actikid A2 Mayer

Kolejnym modelem krzesła dla dzieci Mayer jest Actikid A2. Model ten można zamówić nie tak jak myChamp i myPony w gotowych konfiguracjach (tam modyfikować można jedynie tkaniny), ale z dostosowaniem do wzrostu dziecka. Podczas wyboru krzesełka jest możliwość 36 do 49 cm (4-15 roku życia) i następnie 44-59 cm (7 rok życia aż do dorosłości). Fotel dla dzieci Actikid A2 posiada bardziej “dorosły” design, co sprawia, że kupując go na wiele lat unikamy sytuacji, w której nasze dziecko dorasta i wygląd krzesełka nagle przestaje się podobać. Do krzesełka można domówić blokadę kręcenia (to przydatne szczególnie dla dzieci bardziej aktywnych). Jak również support na którym dziecko może oprzeć swoje nóżki zanim dorosną one do podłogi:) Krzesło nie posiada podłokietników, jak również oferuje znacznie wyższą nośność bo aż 100 kg. Jest również opcja doboru stopek, które zapewniają stabilność krzesła nawet przy bardzo aktywnych dzieciach. Regulacja odbywa się w dwóch miejscach - przy siedzisku i w oparciu.

Fotel dla dziecka Mayer Actikid A2

Krzesło do biurka dla dziecka Freaky Mayer

Kolejnym modelem jest Freaky. Podczas wyboru krzesełka jest możliwość wybrania zakresu pracy siedziska w zakresie 36 do 49 cm (4-15 roku życia) i następnie 46-59 cm (7 rok życia aż do dorosłości). Druga opcja wyboru jest zatem 2cm wyższa niż w przypadku fotela Actikid A2. Fotel dla dziecka posiada podłokietniki, a całość oparcia i wysokość podłokietników jest regulowana za pomocą przycisku w podłokietnikach. Sam wysuw siedziska reguluje się zbliżaniem i oddalaniem oparcia i wynosi on 29 do 43 cm. Fotel dla dziecka Freaky oferuje wysoką nośność bo aż 110 kg.

Krzesło do biurka dla dziecka Freaky Sport Mayer

Świetną opcją dla dzieci jest również model Freaky Sport. Oferowany w dwóch opcjach pracy amortyzatora 36-49 cm oraz 46-59cm z możliwością wyposażenia w support. Nośność to 110 kg. Fotel posiada profilowane siedzisko i oparcie, dzięki temu doskonale wspiera sylwetkę dziecka.

Krzesło dla dzieci Freaky Sport Mayer regulacja

Krzesło do biurka dla dziecka Actikid A3 Mayer

Kolejnym modelem jest Actikid A3. Podczas wyboru krzesełka jest możliwość wybrania zakresu pracy siedziska w zakresie 36 do 49 cm (4-15 roku życia) i następnie 44-57 cm (7 rok życia aż do dorosłości). Maksymalne obciążenie to aż 110kg. Fotel dla dziecka nie posiada podłokietników. Wysokość oparcia można regulować jedną ręką poprzez precyzyjny przycisk w oparciu. Jest opcja zakupu supportu, który ułatwi korzystanie z krzesełka małym dzieciom.

Krzesło do biurka dla dziecka Actikid A3 Mayer

Kolejny model krzesła dla dzieci Mayer to model Smarty. Podczas wyboru krzesełka jest możliwość wybrania zakresu pracy siedziska w zakresie 35 do 45 cm (4-15 roku życia) i następnie 42-54 cm (7 rok życia aż do dorosłości) i dodatkowa opcja z supportem. Maksymalne obciążenie to 80kg. Fotel dla dziecka nie posiada podłokietników. Jego świetną cechą jest design, który będzie się podobał młodzieży, jak również siatkowe oparcie, które stanowi doskonałe wsparcie pleców.

Fotel dla dziecka Smarty Mayer.

Jeśli nadal wahasz się przed podjęciem decyzji skontaktuj się z naszymi doradcami. Podpowiemy, jaki fotel dla dziecka i biurko wybrać, omówimy funkcje i podzielimy się doświadczeniami.


Komentarze muszą zostać zatwierdzone przed opublikowaniem

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.