Filtry

Produkty Samoprzylepne

Produkty samoprzylepne zwiększają funkcjonalność wyposażenia biurowego w postaci segregatorów, półek i sorterów na dokumenty, a także zapewniają ochronę dokumentów (jak karty samolaminujące), czy też ułatwiają wyszukiwanie dokumentów (idenksy). Można wyróżnić:

  • Ramki - ramki samoprzylepne Labelfix to okienko samoprzylepne do oznakowania koszy zawieszkowych, regałów, szuflad, szaf itd. Posiadają możliwość zadruku na komputerze.
  • Paski Filefix - zapewniają możliwość wpięcia do segregatora dokumentów, których nie chcemy dziurkować. Po prostu naklej pasek na dokument i wepnij do segregatora.
  • Narożniki Cornerfix - narożnik samoprzylepny z transparentnej folii, do przechowywania pojedynczych dokumentów w segregatorach, notatnikach, teczkach lub albumach.
  • Listwy Scanfix - do oklejenia np. produktów na regałach
  • Kieszonki Pocketfix - zwiększają funkcjonalność albumów czy katalogów ofertowych. Dzięki nim dokleisz miejsce na wizytówkę lub większe dokumenty.
  • Karty samolaminujące - certyfikaty, akredytacje lub inne ważne dokumenty chroń dzięki stosowaniu laminacji.
  • Indeksy - indeksy umożliwią porządkowanie dokumentów
  • Etykiety Ordofix - doskonałe do oznaczania segregatorów, albumów, skoroszytów. Wyróżnij swoje segregatory napisem i kolorem.

Zwiększ funkcjonalność swojego biura dzięki produktom samoprzylepnym dostępnym w sklepie internetowym ErgoPoint.pl.

Kieszenie samoprzylepne

Kieszenie samoprzylepne to rozwiązanie doskonale sprawdzające się w każdym biurze, bez względu na jego przeznaczenie. Są to produkty niezwykle wszechstronne i uniwersalne, pozwalające w łatwy i szybki sposób zmienić funkcjonalność stosowanych powszechnie skoroszytów, albumów czy segregatorów. Kieszenie samoprzylepne mogą być również stosowane samodzielnie lub dołączane do niemal dowolnego typu przedmiotów i akcesoriów. Doskonale nadają się do przechowywania zarówno dokumentów najróżniejszych formatów, jak i do nośników danych elektronicznych, w rodzaju płyt CD lub DVD.

Kieszenie samoprzylepne 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji