Filtry

Tabliczki informacyjne samoprzylepne

Samoprzylepna ramka informacyjna niemieckiej marki Durable, która wyposażona jest w magnetyczne elementy, służy do wygodnego przekazywania informacji. Drugi typ ramek to ramki, kóre umieszcza się na metalowych elementach.
Zarówno samoprzylepne ramki magnetyczne jak i ramki magnetyczne posiadają różne rozmiary, w tym A3, A4, A5. Samoprzylepną ramkę magnetyczną umieszcza się na gładkich powierzchniach, co sprawia, że można je wielokrotnie odklejać. Ramkę magnetyczną można z kolei umieścic bezpośrednio na metalowej powierzchni.

Ramki samoprzylepne

Oba typy ramek cechują sie prostotą wymiany zamieszczonych treści i dokumentów - po prostu odchyl okienko ramki i umieść nowy dokument.
Wygodę i trwałość użytkowania gwarantuje materiał, z którego wykonano ramkę, tj. transparentna, sztywna folia, otoczona na zewnątrz magnesem.
Można je wykorzystywać zarówno do umieszczania informacji wydrukowanych w pionie, jak i w poziomie. Stosując ramkę, należy zadbać o to, by powierzchnia, na której będzie umieszczana była wolna od kurzu, tłuszczu i innych zabrudzeń, mogących utrudniać przyklejenie się ramki. Na koniec warto upewnić się, że ramka przykleiła się dostatecznie mocno.
Produkt jest do nabycia w pięciu różnych kolorach. Ramki magnetyczne Duraframe mają wiele zastosowań - drzwi, tablice informacyjne w biurach, oznaczanie magazynów, domowa lodówka, czy też ściana w pokoju dziecka, na której umieścimy przegląd fotografii.

Uniwersalne ramki A4

Magnetyczne i samoprzylepne ramki magnetyczne A4 to produkt niezwykle wprost uniwersalny, oferujący bardzo szeroką gamę zastosowań. Jedynymi obostrzeniami są tu: rodzaj powierzchni, do której ramka A4 zostanie przytwierdzona, oraz rozmiar nośnika informacji eksponowanej przez tę ramkę. W przypadku powierzchni, chodzi tu głównie o to, aby umożliwiała ona trwałe przymocowanie ramki, zaś jeśli chodzi o rozmiar nośnika (np. kartki papieru, dokumentu, zdjęcia, mapki lub rysunku), to musi on być dostosowany do rozmiaru ramki, a więc w tym przypadku nie przekraczać bardzo popularnego formatu A4.

Magnetyczne ramki A4, A3, A5, A6 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji