Filtry

Skoroszyty

Sklep ErgoPoint to idealny wybór dla wszystkich osób, którym niezbędne są różnego typu artykuły biurowe. Przechowywanie zaświadczeń, rachunków oraz różnego rodzaju dokumentów powinno być proste, logiczne, a także estetyczne. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo teczki oraz skoroszyty, które idealnie sprawdzą się do porządkowania i przechowywania dokumentów. W zależności od potrzeb proponujemy teczki papierowe, wykonane z tworzywa sztucznego, a także kartonowe. W ofercie posiadamy teczki zamykane na gumkę oraz teczki preszpanowe. Wszystkie dostępne u nas artykuły są w różnych kolorach, które mogą Państwo wybrać w zależności od potrzeb. Asortyment dostępny w naszym sklepie jest wysokiej jakości, dzięki czemu jest trwały i odporny na częste użytkowanie.

Teczki

Do przechowywania większej ilości dokumentów polecamy teczki z przegródkami lub z zakładkami. Polecamy również skoroszyty ze specjalnymi zaciskami, które utrzymują papiery w jednym miejscu a także nakładki samoprzylepne do skoroszytu. W ofercie posiadamy wózki do teczek zawieszkowych. Wychodząc naprzeciw życzeniom Klientów, dostępne w sklepie artykuły są różnej wielkości oraz pojemności.

Teczki papierowe na dokumenty

Teczki papierowe na dokumenty to jedno z najprostszych, a zarazem najskuteczniejszych rozwiązań, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie i segregowanie różnego rodzaju dokumentów. Papierowe teczki znajdują zastosowanie zarówno w miejscu pracy, w szkole czy na uniwersytecie, jak i w domu. Dzięki niewielkiej wadze można je łatwo przenosić w torbie czy plecaku i mieć je zawsze pod ręką. 

Skoroszyty zaciskowe

Skoroszyty zaciskowe pozwalają na przechowywanie i prezentację najważniejszych dokumentów bez konieczności ich dziurkowania. Dzięki prostemu, ale eleganckiemu wyglądowi wpływają one pozytywnie na profesjonalny wizerunek właściciela. Skoroszyty pozwalają na szybką reorganizację w kolejności papierów, jak i na łatwe znalezienie i wyciągnięcie potrzebnego dokumentu. 

Teczka skoroszytowa

Teczka skoroszytowa to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego segregatora. Pozwala ona na przechowanie większej ilości dokumentów niż segregatory o standardowych rozmiarach. Teczki skoroszytowe pozwalają zazwyczaj na regulację szerokości grzbietu, dzięki czemu zajmują one mniej miejsca na biurku czy półce. 

Teczka z przegródkami na dokumenty

Teczka z przegródkami na różnego rodzaju dokumenty sprawdzi się świetnie w sytuacjach, gdy trzeba je transportować i następnie prezentować. Przegródki pozwalają na łatwe ułożenie papierów w odpowiedniej kolejności, jak i na ich szybkie odszukanie. Estetyczny, uniwersalny wygląd teczek podkreśla profesjonalizm właściciela. 

Teczki i skoroszyty 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji