Filtry

Podkładka przed klawiaturę

Pisanie na klawiaturze i używanie myszy przez średnio 8 godzin dziennie bez odpowiedniego wsparcia może powodować napięcie nerwu pośrodkowego, co często prowadzi do zespołu cieśni nadgarstka.
Zespół cieśni nadgarstka to długotrwały ból przegubów dłoni, ramion, przedramion, który w efekcie powoduje również nacisk na dyski międzykręgowe i statyczne obciążenie mięśni oraz drętwienie palców wskazujących oraz barków. Główną przyczyną tego schorzenia jest długotrwała praca w pozycji siedzącej, a także nieodpowiednie ułożenie dłoni i nadgarstków podczas pracy. Długotrwała praca w takich warunkach może doprowadzić do usztywnienia mięśni karku, rąk oraz pleców, pogarszającej się sprawności kończyn górnych oraz ich zakresu ruchów, obniżającej się sile chwytu palców, a ostatecznie końcowa faza może się zakończyć długotrwałym i nieprzyjemnym leczeniem lub interwencją chirurgiczną i rehabilitacją. Jak możemy temu zapobiec? Wystarczy zakupić podkładkę pod myszkę i klawiaturę, która będzie odpowiedzią i rozwiązaniem na tą chorobę, ponieważ umożliwi zachowanie odpowiedniej pozycji nadgarstków podczas pracy. Zaleca się również regularne ćwiczenia podczas pracy.
Podkładki pod dłoń i nadgarstek promują neutralne ułożenie oraz zapobiegają bólom i dyskomfortowi w miejscach nacisku. Zapewniają odpowiednie wsparcie dla nadgarstków. Podobną funkcję spełnia podkładka pod nadgarstek przed klawiaturę. Podkładka żelowa może być wyposażona w system Health-V oraz pokrycie antybakteryjną powłoką MICROBAN.

Żelowe podkładki pod klawiaturę

Żelowe podkładki przed klawiaturę wykonane są z wysokiej jakości przezroczystego żelu. Dzięki antypoślizgowej powłoce nie przesuwają się po biurku i zapewniają stabilne i wygodne podparcie dla rąk. Żelowe podkładki pod klawiaturę są naprawdę bardzo wygodne, łatwe w utrzymaniu higieny pracy, a do tego pomagają zachować ergonomiczną postawę w trakcie pracy przy komputerze. Żywa, urozmaicona kolorystyka dostępnych żelowych podkładek pod klawiaturę jest dodatkowym atutem, dzięki któremu podkładka jest nie tylko funkcjonalnym gadżetem, ale również estetycznym i przyjemnym dla oka uzupełnieniem wyposażenia biurka.

Żelowa podkładka przed klawiaturę 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji