Filtry

Dyfuzory

Dyfuzor jest tym elementem wyposażenia Twojego najbliższego otoczenia, które nadaje mu niepowtarzalny charakter, rozpylając mgiełkę wyjątkowego zapachu. Taki delikatny, nienachalny zapach sprawia, że dyfuzor do olejków eterycznych przypada do gustu każdemu, kto choć raz znajdzie się w jego zasięgu.

Dyfuzor w zastępstwie kadzidła

Dyfuzor do aromaterapii jest świetną alternatywą dla kadzideł. Jest to małe, gustownie zaprojektowane urządzenie, dobrze komponujące się z wystrojem domu lub biura. Dystrybucja zapachu odbywa się w sposób równomierny i w niczym nie przypomina uciążliwego dymu kadzideł. Dyfuzor zapachowy może być wyposażony w wiele trybów pracy. Wszystko zależy od producenta danego urządzenia. Przykładowym, choć oczywiście nie jedynym trybem pracy jest 10 minut dyfuzji i 20 minut przerwy. To najczęściej wybierany tryb, ponieważ nie zużywa on nadmiernie gąbki i samych olejków. Jednocześnie zapach jest delikatny i subtelny. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by emitować zapach w trybie ciągłym. W zależności od rodzaju dyfuzora olejków eterycznych tryb ten może trwać nawet 2 - 5 godzin i więcej. Niektóre dyfuzory wyposażone są także w funkcję timer, dezaktywując się po upływie na przykład 2 godzin. Ostatecznie zatem wszystko zależy od preferencji i aktualnych potrzeb użytkownika.

Dyfuzory zapachowe w naszej ofercie

Chętnie wybieranym przez naszych Klientów produktem jest dyfuzor do olejków Elara, produkowany przez markę Stylies. Bezkonkurencyjny design doskonale odnajdzie się w towarzystwie nowoczesnych komputerów. Jego stylistyka świetnie z nimi współgra, a możliwość zasilania przy pomocy portu USB jeszcze bliżej łączy te dwa, pozornie niezwiązane ze sobą światy - komputera i dyfuzora zapachowego. Warto jednak zaznaczyć, iż dyfuzor ten znakomicie odnajdzie się też w kuchni lub pokoju gościnnym. Wszystko dzięki możliwości zasilania go także przez adapter czy baterie. Różne tryby intensywności dyfuzji oraz cicha praca sprawiają, że ten produkt jest prawdziwie uniwersalny. Elementem wyróżniającym wskazany dyfuzor zapachowy do olejków eterycznych jest dyfuzja na zimno, bez podgrzewania żelu. Gwarantuje to nieosiadanie mgiełki na powierzchniach.

Warto mieć na uwadze, że dyfuzory mogą działać poprzez wykorzystanie różnorodnych mechanizmów. W przeciwieństwie do wciąż popularnej technologii parowej, dyfuzor ultradźwiękowy emituje olejki dzięki tarczy ultradźwiękowej, rozpraszającej je w formie na niespotykanie małych mikrocząsteczek. Dyfuzor zapachowy elektryczny świetnie nadaje się na prezent, lecz także jako kluczowy element wyposażenia pracowni, kuchni czy pokoju gościnnego. Świetnie odpręża i wprawia w dobry nastrój.

Aromatyzer i dyfuzor powietrza 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji