Filtry

Myszki pionowe

W tej kategorii oferujemy myszki bezprzewodowe oraz myszki przewodowe wyselekcjonowane z szerokiej rynkowej oferty pod kątem zastosowanych rozwiązań ergonomicznych. Myszki ergonomiczne są odpowiedzią na problemy i niedogodności związane z regularnym stosowaniem tradycyjnych myszy komputerowych. Konstrukcja myszki ergonomicznej sprawia, że dłoń umieszczona jest w prawidłowej pozycji, co redukuje naciski i obciążenia oraz zapewnia wysoki komfort pracy.

Myszka pionowa – zdrowe i nowoczesne sterowanie komputerem

Praca przy komputerze z użyciem tradycyjnej myszki komputerowej bardzo mocno obciąża kręgosłup oraz stawy, zwłaszcza nadgarstek, w wyniku czego osoby, które spędzają w ciągu dnia pracy większość czasu przed komputerem, chorują na zespół cieśni nadgarstka. Myszka pionowa to rozwiązanie idealne dla osób odczuwających bolesne skutki długotrwałej pracy przy komputerze. Ergonomiczna myszka pionowa gwarantuje wygodne ułożenie dłoni wraz z nadgarstkiem, tak aby w trakcie pracy nie wyginać jej nienaturalnie i nie narażać przy tym na niekorzystne przeciążenia.

 

Dla kogo myszka pionowa?

Myszka bezprzewodowa pionowa to rozwiązanie dobre przede wszystkim dla pracowników biurowych, sekretarek, pisarzy, copywriterów, czy programistów, którzy każdego dnia spędzają długie godziny przed komputerem. Nie ma znaczenia czy jesteś prawo, czy lewo ręczny, myszka jest uniwersalna i będzie wygodna dla każdego. Do wyboru są myszki przewodowe lub myszki bezprzewodowe, co sprawia że to urządzenie perfekcyjnie dopasowuje się do potrzeb użytkownika.

Pionowa myszka bezprzewodowa i przewodowa 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji