Filtry

Fellowes

Fellowes to światowy producent artykułów o charakterze ergonomicznym i biurowym, które można wykorzystać w biurach oraz domowych gabinetach. Zaprojektowane w innowacyjny sposób produkty zostały wyprodukowane w zaawansowany technologicznie sposób, aby ułatwić wykonywanie wszelkich czynności przy komputerze oraz zapewnić odpowiedni komfort pracy. Wśród oferowanych przez nasz sklep internetowy wyrobów marki Fellowes znajdują się między innymi podkładki pod mysz i nadgarstek dostępne w zróżnicowanych odsłonach kolorystycznych. Kształt każdej podkładki dostosowuje się do konkretnych potrzeb użytkownika, utrzymując nadgarstek w odpowiedniej pozycji, jednocześnie poprawiając krążenie krwi. Przystosowane do myszek laserowych oraz optycznych podkładki to wyłącznie jedna z wielu propozycji dostępnych w naszej ofercie. Ponadto zapewniamy również podnóżki pod stopy, które doskonale wentylują, przynosząc ulgę palcom, a także podpórki na fotele obrotowe, które niwelują bóle pleców i pomagają w utrzymaniu prawidłowej postawy przy biurku.

Artykuły Biurowe

Firma Fellowes znana jest również z produktów takich jak szuflada na mysz, podstawka pod dokumenty, filtr prywatyzujący czy szerka oferta niszczarek do dokumentów.
W naszej ofercie znajdą Państwo również wiele innych produktów o charakterze ergonomicznym, które na pewno znajdą zastosowanie w każdym biurze.

Fellowes 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji