Marki produktów w sklepie ErgoPoint 

(wszystkie kategorie) w dziale


Sklep ErgoPoint.com.p
l oferuje swoim klientom tylko sprawdzone produkty najwyższej jakości. Producenci, których towar oferujemy są liderami na rynku artykułów biurowych, dlatego klient zamawiający w naszym sklepie ma pewność, że produkt który otrzyma spełni jego wymagania.

Marka ErgoSafe powstała by oferować wysokiej jakości ergonomiczne wyposażenie do biura i domu. 
Dzięki naszym produktom możliwe jest stworzenie zdrowego i komfortowego miejsca pracy, zabawy i nauki dla Ciebie i Twoich bliskich. Marka ErgoSafe oferuje  między innymi podkładki pod mysz, podnóżki, podstawki pod monitor, tablet i dokumenty.

Oferowane przez ErgoPoint.com.pl nawilżacze powietrza marki RIVERE zagwarantują odpowiedni poziom wilgotności powietrza w domu lub biurze. Jest to istotne w sezonie grzewczym lub w czasie upałów (wilgotność powietrza wtedy znacznie się obniża - sporo poniżej poziomów zalecanych przez lekarzy).
Zbyt suche powietrze wpływa bardzo negatywnie na funkcjonowanie człowieka. 

Wszystkie elementy, które są niezbędne w wyposażeniu produkuje renomowana niemiecka firma Durable. Durable to lider najwyższej jakości akcesoriów biurowych na rynku. W sklepie ErgoPoint.com.pl znajdą Państwo produkty tej marki, do których należą skoroszyty, różnego typu teczki oraz pojemniki na dokumenty.

Sissel to firma pochodzenia szwedzkiego, która zajmuje się produkcją wyrobów o charakterze rehabilitacyjnym, sportowym oraz fizjoterapeutycznym.
Wśród asortymentu, który oferuje nasz sklep, można znaleźć poduszki sensomotoryczne, które pozwolą zapomnieć o uporczywych bólach kręgosłupa dzięki wzmacnianiu  mięśni wewnętrznych. Poduszki do spania pozwalają zachować podczas snu optymalne ułożenie głowi, co znacząco poprawia jakość snu oraz w wielu przypadkach redukuje takie problemy jak drętwienie kończyn, chrapanie, bezdech senny oraz niską jakość snu.

Odpowiednia wilgotność powietrza w mieszkaniu jest jednym z najważniejszych czynników dobrego samopoczucia. Podczas jesieni i zimy powietrze w mieszkaniu jest suche, co wpływa negatywnie na komfort i zdrowie domowników. Zbyt niska wilgotność powietrza wpływa niekorzystnie na skórę, włosy, samopoczucie i koncentrację. Rozwiązaniem tego problemu może być nawilżacz ultradźwiękowy AirNaturel.

Stabilo to wieloletnią tradycją sięgającą 1855 roku. Produkty tej marki to synonim trwałości, wygody, estetyki i zadowolenia. W sklepie ErgoPoint.com.pl znajdą Państwo produkty marki Stabilo takie, jak ołówki, kredki, temperówki, długopisy oraz zakreślacze. Wszystkie produkty tej marki charakteryzują się trwałością oraz wygodą w użytkowaniu.

Fellowes to światowy producent artykułów o charakterze ergonomicznym i biurowym, które można wykorzystać w biurach oraz domowych gabinetach. Zaprojektowane w innowacyjny sposób produkty zostały wyprodukowane w zaawansowany technologicznie sposób, aby ułatwić wykonywanie wszelkich czynności przy komputerze oraz zapewnić odpowiedni komfort pracy. Wśród oferowanych przez nasz sklep internetowy wyrobów marki Fellowes znajdują się między innymi podkładki pod mysz i nadgarstek dostępne w zróżnicowanych odsłonach kolorystycznych.

wszystkie kategorie w dziale Marki produktów w sklepie ErgoPoint