Filtry

Środki czyszczące do elektroniki

Artykuły czyszczące

Artykuły czyszczące (chemia gospodarcza do biura) to szeroki wybór produktów do czyszczenia komputerów i akcesoriów komputerowych, jak również różnego rodzaju wyposażenia biurowego. Zachowanie w biurze czystości to szereg korzyści zdrowotnych jak na przykład mniejsze zjonizowanie powietrza (mniejsze ryzyko podrażnień skóry i oczu), mniej zanieczyszczeń w powietrzu (mniejsze ryzyko alergizowania, podrażnień oczu, krtani, skóry).

Środki Czystości

Oferta artykułów czyszczących obejmuje:

  • zestawy do czyszczenia tablic suchościeralnych, komputerów i monitorów,
  • sprężone powietrze do czyszczenia klawiatur/komputerów,
  • antystatyczne, antybakteryjne i bezpyłkowe ściereczki do czyszczenia klawiatur, myszek, monitorów, komputerów, telefonów,
  • pianki i płyny do konserwacji monitorów i komputerów, ekranów ciekłokrystalicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu online Ergopoint.pl

Czyste i estetyczne biurko wizytówką pracownika

Porządek i ład na biurku to nie tylko poukładane i posortowane dokumenty, ale również czysty monitor komputera, klawiatura pozbawiona okruszków i kurzu, a także gładkie biurko bez warstwy kurzu. Aby szybko i skutecznie każdego dnia odświeżyć swoje stanowisko pracy, warto zawsze mieć pod ręką podstawowe środki czystości. Ściereczki do monitora pozwolą w kilka chwil pozbyć się nieestetycznych plam, sprężone powietrze do klawiatury efektywnie oczyści ją z pozostałości wczorajszego lunchu, natomiast ściereczki bezpyłkowe pozwolą szybko oczyścić ekrany i monitory urządzeń mobilnych, takich jak telefon komórkowy, tablet czy monitor laptopa. Powietrze do czyszczenia klawiatury dobrze sprawdzi się też do pozbycia się kurzu z zakamarków biurka czy szuflad, dlatego ten gadżet zawsze warto mieć pod ręką.

Artykuły czyszczące do komputera 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji