Filtry

Papier fotograficzny

Podczas kontaktu z klientem czy kontrahentem liczą się detale. Dlatego tak istotne znaczenie ma jakość dokumentów sprzedażowych, aplikacji i prezentacji. Nasze propozycje to dedykowane do drukarek papiery fotograficzne niemieckiej markim Avery Zweckform, pozwalające uzyskać najwyższą jakość wydruków bez konieczności składania zamówienia w drukarni czy w studiu fotograficznym. Oferowane przez nas papiery do drukarek w zależności od rodzaju są kompatybilne bądź z urządzeniami atramentowymi, bądź z drukarkami laserowymi.

Papier do zdjęć

Profesjonalny wydruk w biurze dzięki najwyższej jakości papierom do drukarek lidera rynkowego, firmy Avery Zweckform, nigdy wcześniej nie był tak łatwy. Co istotne, drewno używane do produkcji papieru do drukarek pochodzi z terenów objętych zrównoważoną gospodarką leśną. Tym bardziej warto wybrać papier fotograficzny z naszego katalogu dostępny w wielu odmianach różniących się gramaturą, wielkością oraz połyskiem lub matem. Papier fotograficzny marki Avery Zweckform to rozwiązanie przyjazne środowisku o doskonałej jakości.

Papiery fotograficzne – niezawodna jakość w przystępnej cenie

Oferowane przez nas papiery fotograficzne firmy Avery Zweckform to gwarancją najlepszej jakości w przystępnej cenie. Warto inwestować w dobre akcesoria i materiały biurowe sprawdzonych producentów, gdyż przekłada się to na ich jakość i niezawodność. Należy pamiętać, że wybierając papiery fotograficzne, cena będzie zależna od wielkości opakowania, rodzaju drukarki, do jakiej mają być przeznaczone oraz grubości papieru. W zależności od potrzeb i oczekiwań, jakie mamy, możemy wybrać albo standardowy papier do drukarki laserowej lub atramentowej, albo papier z najwyższej półki, który zapewni w pełni profesjonalną jakość wydruku.

Papiery fotograficzne 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji