Filtry

Wizytówki

Oczekiwanie na zamówione w drukarni wizytówki może dzięki naszej ofercie stać się problemem z przeszłości. Przedstawiamy propozycję skierowaną zarówno do indywidualnych klientów, jak również do przedsiębiorstw i instytucji, czyli wysokiej jakości wizytówki, które można wydrukować we własnym biurze. Dostarczamy nie tylko odpowiedni papier, ale także gotowy projekt z programem umożliwiającym modyfikacje danych zawartych na wizytówce.Druk wizytówek Dzięki temu w przypadku takich zmian, jak stanowisko, adres, numer telefonu czy e-mail, wystarczy wprowadzić nowe do programu i wydrukować na własnej drukarce zmienione wizytówki, oszczędzając zarówno czas, jak i pieniądze.

Druk wizytówek

Drukowanie profesjonalnych wizytówek dzięki naszym propozycjom nigdy nie było tak proste. Nasze produkty to wiele wzorów różniących się czcionką, rodzajem papieru czy wymiarami. Opatentowane wizytówki Quick Clean™ to część z oferty marki Avery Zweckform z asortymentu naszego sklepu ErgoPoint.com.pl. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z kolejną propozycją, którą są identyfikatory stojące przydatne zwłaszcza podczas spotkań biznesowych i konferencji.

Wizytówki do druku – profesjonalne wizytówki w kilka chwil

Czasami bywa tak że pracownikowi kończą się wizytówki, a kolejnego dnia wyjeżdża na ważne targi branżowe i potrzebuje zabrać ze sobą ich duży zapas. Rzadko kiedy można liczyć na to, że drukarnia wykonana dla nas takie zlecenie i szybko wydrukuje estetyczne wizytówki, które godnie będą prezentowały naszego pracownika. Nie mówiąc już o tym, że zwyczajnie terminowo może to być niewykonalne. Wizytówki do druku to idealna alternatywa ratująca sytuację. Szybki projekt na firmowym komputerze, kilka chwil i zestaw nowych świeżych wizytówek gotowy, bez wychodzenia z biura.

Wizytówki do druku 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji