Filtry

Etykiety Uniwersalne

Wino domowej roboty i inne trunki oraz przetwory przygotowywane w domu nie mają sobie równych. Jednak, żeby bez problemu znaleźć ulubione powidła czy też butelkę zeszłorocznej, wybornej w smaku nalewki, każda butelka oraz słoik powinny być dobrze oznaczone. Najlepiej do tego celu nadają się trwałe i estetyczne etykiety uniwersalne firmy Avery Zweckform. Za ich pomocą można zaznaczyć, co znajduje się w spiżarce, aby bezbłędnie rozróżnić różne przetwory. Znajdujące się w naszym sklepie naklejki cechują się doskonałą jakością i znajdują szerokie zastosowanie.

Etykiety Samoprzylepne

Nalepka może posłużyć zarówno jako trwała, estetyczna etykieta na wino, ale za jej pomocą można również oznaczyć inne, trudne do rozróżnienia przedmioty, jak również materiały biurowe, segregatory, a nawet robić na niej codzienne notatki. Na etykietach uniwersalnych przez nas oferowanych można robić zapiski odręcznie, ale także używać ich w drukarkach czy też kopiarkach. Dzięki temu uzyskuje się niezwykle estetyczne i trwałe etykiety do znakowania przeróżnych produktów.

Etykiety samoprzylepne na wino

Domowa produkcja wina czy nalewek zyskuje na coraz większej popularności. Tego typu wyroby stają się pomału jednym z elementów charakterystycznych poszczególnych regionów naszego kraju, a zwłaszcza prowadzonych tam gospodarstw agroturystycznych. Swoistym uzupełnieniem tego dość skomplikowanego i wymagającego procesu jest właściwe oznakowanie butelek wina czy nalewek. Oznakowanie to ułatwiają specjalne, samoprzylepne etykiety na wino, które są łatwe w użyciu, trwałe i pozwalają na zamieszczenie na nich wszystkich najważniejszych informacji, takich jak gatunek znajdującego się w butelce trunku, data produkcji oraz procentowa zawartość alkoholu.

Opisywane etykiety doskonale sprawdzają się również jako uniwersalne etykiety na innego rodzaju produkty wytwarzane w obrębie pojedynczych gospodarstw domowych. Mogą służyć do oznaczania konfitur, peklowanego mięsa, kompotów, przecierów, sałatek, wszelkiego rodzaju kiszonek, soków, a nawet pakowanych w foliowe woreczki mrożonek.

Etykiety samoprzylepne na wino, koperty, paczki, mrożonki 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji